Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanáto...

Milyen vállalkozást indítanátok, ha megtehetnétek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 4. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem,még megtehetem,ezért nem játszom ki a lapjaimat.Egy tervemet mondtam el másoknak,nekem nem volt tőkém,az illető megcsinálta és most övé a világ. Én meg csak irigykedem,és megfogadtam,hogy nem beszélek összevissza.
2011. júl. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen! Üzletben nincs barátság! Ezért a terveidről soha, senkinek ne beszélj, max. azok után, ha már bevett a "buliba" téged is! (Ezt úgy tudod megoldani, ha fő vonalakban vázolod az illetőnek az elképzelést, de jelentős, lényeges "apróságot" nem árulsz el neki)
2011. júl. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 wapo ***** válasza:

Elméletileg bármi bejöhet ha jobb vagy(gyorsabb,érdekesebb,látványosabb,olcsóbb,megbízhatóbb stb) mint a másik százezer. Ehhez persze tőke kell, és pofátlanul tudni kell csalni,lopni, hazudni. Sajnos ma MO.-on csak így lehet érvényesülni.

De olyat még nem találtak ki amivel hátradőlve,pénz vagy munka nélkül lehet pénzt keresni.

2011. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 wapo ***** válasza:

Három féle dolgot lehet mozgósítani a pénzkeresethez.

1-Pénz.

2-Idő

3-ismerősök,barátok,rokonok stb.

Mérd fel, hogy miből van neked a legtöbb.

-Ha pénzed van, akkor vagy társulj be valami jól menő vállalkozásba vagy tedd bankba. :)

-Ha időd van akkor keress valami biztos munkát.Elméletileg bármit csinálhatsz, hisz annál, hogy otthon ülsz és max a TV-t bámulod bármi többet hoz a konyhára.

-Ha kiterjedt ismerősi köröd van akkor kezdj valamilyen ügynöki munkába (MLM-direkt marketing stb).A nagy számok törvénye alapján be fog jönni.

Ha a 3 közzül 2 megvan akkor bérmit választhatsz, de vigyázz mert a 2 befektetett dolog közzül az egyik elvész!

Pl: idő-pénz vagy pénzed lesz több vagy időd :)

Idő-ismerős Ezt nem kell magyarázni.:)

Ismerős-pénz Na itt bonyolultabb a dolog mert előfordul,hogy a végére egyik se lesz :D

2011. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tuti ötletem, de hülye lennék elmondani. Majd megcsinálomn én.
2011. júl. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hát én egy atomerőmüvet a duna másik partjára aztán csak fizetnétek nekem a villanypénzt. DDD
2011. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel én meg egy olajipari vállalatot.:DD
2011. júl. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Cica panziot!!!!;-)
2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy valami olyat tudjál, amivel kitűnsz a tömegből. Ha ilyen nincs, az már kényszervállalkozás lesz.
2011. júl. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
ez így van. Van még olyan dolog ezen a világon, amit valaki, valahol még ne talált volna ki?
2011. júl. 7. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!