Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen papírok kellenek egy...

Milyen papírok kellenek egy étterem üzemeltetése során?

Figyelt kérdés
Tesómnak van egy vállalkozása,mégpedig egy étterem. Nem egészen van tisztában azonban,hogy az üzemeltetése során milyen papírok szükségesek.Már ott megállt a tudományunk,hogy anyaghányados papírt kérnek esetleg egy ellenőrzés során. De megoldottuk,utána néztünk. Milyen papírokra van még szükség ahhoz,hogy ne kössenek belénk az ellenőrök?

2013. febr. 28. 18:50
 1/3 anonim ***** válasza:

És már üzemeltek?


Ami a HACCP-be le van írva,A-tól Z-ig dokumentálva, rendszeresen oktatva az alkalmazottaknak, stb.


Azon felül vásárlók könyve, nyugta, számlaadási kötelezettségre vonatkozó előírások betartása és dokumnetálása, árukészlet elszámolhatósága (pl. kérhetnek rendkívüli standot is)

2013. márc. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

.


Milyen papírok ?


WC papír

Szalvéta

Kéztörlő

Kajaalátét

Reklámszórólap


.

2013. márc. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első hozzászólónak köszönöm a választ! Nagyon megvagyok elégedve az írásával! A másodikkal már kevésbé, de szerintem ő csak vendég még a saját konyhájában is. A HACCP-nek megfelelően vannak dokumentálva a dolgok. Én arra lettem volna kíváncsi, hogy más vendéglátóstól kértek-e esetleg olyan papírokat, amelyek a HACCP rendszerében nincsenek jelen, de kérhetik. Bár szerintem a HACCP mindent magába foglal.
2013. márc. 4. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!