Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sportfogadási tippek pénzért....

Sportfogadási tippek pénzért. Legális?

Figyelt kérdés

Jónapot!


Nos nem tagadom, egyre többet foglalkoztat ez a kérdés, hogy belevágok egy ilyen dologba. Tegyük fel, egy kis pénzért(nem sokra kell gondolni 1-2 ezer ft.), sportfogadási tippeket adok a látogatóknak/előfizetőknek. Ezzel szabályt sértenék, és későbbiekben esetleg lehetne valami következménye ennek? Úgy értem jogi útra tudná valaki esetleg terelni ellenem? Persze, bizonyos szövegeket feltüntetnék a hirdető felületen, ilyenekre gondolok, hogy: a nyerés nem garantált, de valószínű. Továbbá mindenki csak saját felelőségre használja stb.


Szóval egy szó is mint száz, ez illegális tevékenység? Vagy egyelőre nem büntethető, vagy hogy van ez nagyjából?

Megköszönném a fejtágítást!! :)



2013. márc. 19. 16:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha netán belevágsz, nekem mindenképpen szólj! :)
2013. márc. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a jogi úton törd a fejed, hanem azon, honnan fogsz balekokat, akik azért fizetnek, azért hogy azt mond nekik, hogy "A Fradi fog nyerni."
2013. márc. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki szerencse játékra költ, annak egy kis plusz esély olyan, mint a drogosnak az adagja! Szerintem harapnának rá, ha megfelelő marketinggel, és okosan lenne felépítve a dolog.
2013. márc. 20. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Milyen garanciát adsz a tippjeidre?
2013. márc. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Gondolom a garanciát a nyertes fogadók adnák. Ez is csak szerencse játék. Sőt, furcsa is, hogy eddig nem álltak elő a fogadó helyek valami hasonlóval. Vegyen toto-t x összegért, és vegye meg hozzá szakértőink előrejelzését másik x összegért.
2013. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hookuszpook ***** válasza:

Hogy büntethető-e ez a dolog nem tudom, de belefutottam már több tipp ajánló oldalba. Általában semmilyen garanciát nem adnak. Nem tudom, mennyire lehet így kereslet a tippjeikre, mivel ha nem jön be az eredmény, akkor a vásárló a tétje mellett még a tipp árát is elveszti. Egyetlen olyanról hallottam, aki vesztes tipp esetén állítólag visszaadja a tipp árát és ráadásnak még egy kicsit. Ő e-mailben keresett meg engem, hogy ő így ad el tippeket Csehországban. Gondoltam, letesztelem. Hátha... De amikor kértem tőle, nem volt hajlandó adni. Jött mindenféle kifogással, pl. hogy nem tudja hogyan lehetne megoldani a fizetést..., neki nem jó az Euró, csak a cseh korona... Rád bízom, hogy megtippeld miért? Gyanítom, nem a valós okot mondta.

Ezzel szemben én ingyen tudok adni olyan fogadási rendszerre tippet, ami biztosan bejön. Rizikó nélkül. Itt hosszú lenne leírni, de ha érdekel, adok egy webcímet, ahol olvashatsz róla. Ha gondolod, írj privátban, mert itt nem írhatom le a linket, kitilthatnak érte.

2013. márc. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen érdekes amiket leírtatok.


Garancia? Sok oldal, vagy a közösségi oldalon van (FB), ahol minden összevissza van, semmi nem vehető ki konkrétan onnan, mondhatják azt, hogy nekik tuti tippjeik vannak, mert senki sem fog visszanézi egy FB-s oldalt. De a honlap más. Ott kilehetne rakni egy külön menüpontot, ahol a statisztikákat gyűjtenénk. Én megraknám folyamatosan a tippjeimet a játékosokkal/előfizetőkkel együtt, amit kiírok. Ezek a tippek nem a 200 ftból nyerjünk 180ezret c. történetről szólnának. Hanem lenne naponta 1 duplázós, és egy max 5ös ODDS-ú tipp. És ha abban a bizonyos menüpontban, ki lenne mutatva, képekkel illusztrálva ( mindegyikhez!! ), hogy tényleg profittal tudsz kiszállni a dologból, szerintem akkor ez valami-féle garanciának elkönyvelhető.


Igen, tudok egy pár szerencsejáték taktikát. Húhúh, nem is párat... De azért köszönöm, de nekem itt már szinte nem tudnak újat mondani. :)

2013. márc. 21. 16:43
 8/9 tigris19 ***** válasza:
szerintem ha vannak jó tippjeid amik 70-80%ra be is jönnek akkor saját magad fogadd meg,akinek van egy kis esze az rájön hogy pl 1000-2000ft ért miért adna egy olyan tippet amivel én kereshetek 50 ezret :) csak a hülye dől be neki! ha meg van egy tuti stratégiád(nekem van) akkor eljátszogatsz vele,és éled az életed,nézz körül csak magyarországon szerinted mindenkinek az illegálból van pénzük..hát nem vannak profi sportfogadók személy szerint én ismerek egy srácot 2 év alatt a pénzét a 36.000szeresére hozta fel azaz 10.000ft ból 360.000.000ft ot csinált havi 20 nap fogadással
2013. aug. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem ez egy legális tevékenység. Én is kapok tippeket és igen jó aránnyal be is jönnek. Nézz szét vannak oldalak pl sport-tippek.com
2016. máj. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!