Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Befektetőt vagy kölcsönzőt...

Befektetőt vagy kölcsönzőt keresek max 150napra! Hol keressek ilyen embert? Részletek lent!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Befektetőt vagy kölcsönzőt keresek max. 150napra 100%-os haszonnal!

Szállítmányozásban és logisztikában jártas egyéni vállalkozó vagyok aki munkája fellendítésére keres max. 200ezer forinttal beszállni tudó befektető vagy hitelező partnert! Cserébe vállalkozásomba is bejelenteném.... Hol keressek partnert ehhez a dologhoz?



2013. ápr. 18. 18:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Milyen fedezetet, biztosítékot adsz?
2013. ápr. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Két kiló nem annyira sok pénz, kérdezd körbe a barátaid barátait.
2013. ápr. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszadó!

Mivel albérletben lakom jelenpillanatban így ingatlan fedezetet nem tudok biztosítani de az adott illetővel természetesen ügyvédi papírt készíttetnék átvételi elismervénnyel meg mindennel!


2. válaszadó!

Próbáltam már baráti társaságban de sajnos nem olyan körökben mozgok aki csak úgy odaad 200ezer forintot 4-6hónapra hiába a 100% haszon! Aki meg mégis adna az sem tudja rögtön hanem 2-3 hónap a várakozási idő! Sajna a gyereknek meg nem mondhatom azt hogy majd 3hónap múlva lesz rendes étel, ruha stb...

2013. ápr. 18. 18:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha egyből tudsz törleszteni valamennyit, nem csak 5 hónap múlva, akkor provident, cofidis... Túl kockázatos vagy, az ügyvédi papírral meg kitörölheti az, aki óvatlanul ad neked bármennyit.
2013. ápr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"hiába a 100% haszon"


Helyesebben: hiaba a 100% haszon *igerete*! Ugye igy mar egy picit maskepp hangzik!


"Sajna a gyereknek meg nem mondhatom azt hogy majd 3hónap múlva lesz rendes étel, ruha stb..."


Ha ennyire vekony az anyagi helyzeted, akkor en igazan ketlem, hogy te valaha is kepes leszel visszafizetni a kolcsont.

2013. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Így van, én BIZTOSAN adok neked, ha te BIZTOSAN meg tudod adni. Nem gond feltenni erre a szülői házat, ugye? Gondolom annyira biztos vagy a dolgodban... Akkor viszont nincs az az ember vagy intézmény, aki ne adna neked ilyen haszonért cserébe. Első voltam.


Amúgy én is hitelből indítottam vállalkozást, providentből. Viszont 100% garanciám volt, hogy bejön, és csak pluszosan jöhettem ki belőle. Erre másnak is van lehetősége, csak ehhez egy sziklaszilárd terv kell, és egy olyan tőkeerős partner, aki vállalja helyetted a kockázatot. Ilyen is van, ha valakit érdekel, szívesen megosztom vele..


Sok szerencsét, gyereknek nem megadni dolgokat nagyon nem jó érzés...

2013. ápr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Most akkor leírom hogy hogy néz ki az egész és mire gondoltam!

Több éve taxitársaságnál dolgozom! Taxiztam de összetörték a saját autómat GTK lett! A biztosító nem fizet egyenlőre! Megpróbáltam vissza menni a központba diszpécsernek de kevés az a pénz amit ott adnak főleg ahhoz képest amit előtte haza tudtam hozni!

Megengedhettük előtte magunknak hogy egy BMW 530D-vel taxizzak, Horvátba 2hétre nyaraljunk, a feleségem ne dolgozzon csak részmunkaidőbe és 75négyzetméteres panelt béreljünk havi 80+rezsiért és igen mindezt 3gyerekkel!

Ameddig a biztosító nem fizet addig bérelni szeretnék taxit de ahhoz kaukció szükséges! A kaukcióra szeretném a befektetést nem humbukra! Ismerem a várost, tudom mi a munka! Az utóbérlés napi 10ezer, Benzin megint egy 10es és a kölcsöntörlesztés meg a pénz haza! Napi 40ezret meg 8-10 óra alatt meglehet keresni! Nem kell kávézni, beszélgetni, megállni minden kolléga mellett egy cigire! A gyerekre amit meg írtam nem így van de ha nem fizet a biztósító és befektetőt vagy kölcsönzőt nem sikerül találnom akkor eljöhet az az idő hogy eljussunk ide! Azokat a szavakat meg szerintem senki nem szeretné mondani a gyerekének-gyerekeinek!

2013. ápr. 18. 20:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, ha nyers leszek, de:


Azt állítod, hogy egy szállítmányozásban és logisztikában jártas vállalkozó vagy és ígérsz itt 100% hasznot fél év alatt.


Ehhez képest később kiderül, hogy egy taxis vagy (ezt most nem degradálásnak szánom, de azért a taxis nem egyenlő a szállítmányozó és logisztikai vállalkozóval), akinek nincs 200e forint megtakarítása sem. Ami valljuk be tulajdonképpen aprópénz.


Fedezetet nem tudsz biztosítani a pénzre (az ügyvédi papírral ki lehet törölni, a közjegyzői okirat meg kb. 70e forint, azt meg nem éri meg 200e-ért megcsináltatni).


Tehát a nyers tények szerint te egy totál leégett valaki vagy aki pusztán a két szép szemére szeretne 2 kilót.


Én is a providentet javaslom, ők még kedvezőbb kamata is adnak ennyi pénzt. Ha bejön a tuti terved akkor nem lesz gond a rendszeres törlesztés (nem is értem miért fél évre kell pénz, mikor azt mondod csak a kaucióra kell)

2013. ápr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

" Az utóbérlés napi 10ezer, Benzin megint egy 10es és a kölcsöntörlesztés meg a pénz haza! Napi 40ezret meg 8-10 óra alatt meglehet keresni!"


Na hát látod, erről beszélek. Napi 40 ezret megkeresel, és benzinre csak 10-et költesz. A maradék 30-ból 10 megy bérlésre, 20 meg haza? Amíg megvolt a saját autó, a bérlésre sem kellett fizetni, 30 ment haza. 600ezer havonta bejött, ebből egy 75nm-es panelt béreltetek, ÉS NINCS 200eFT MEGTAKARÍTÁSOD?!?


(Azt csak zárójelesen kérdezem meg, hogy melyik dízelautós hívja benzinnek a gázolajat? :-o )

2013. ápr. 19. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!