Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tudnatok nekem tippeket adni?

Tudnatok nekem tippeket adni?

Figyelt kérdés
Van egy elelmiszer vegyeskereskedesem. A bolt elhelyezkedeset nem arulom el, nem szeretnem ha latnak abhrlyiek hogy itt kerek tanacsot. Arukeszletem 6 millio allalmazottaim szama velem egyutt 4 2 8 oras 1 4 oras es en mindig. Alltalaban napi 180 ezer a forgalmam. A bolt a telepules kozpontjaban van. Lakossag 3800 fo. Az a baj hogy 10 elelmiszerbolt van erre a kis lelekszamra, egy ev alatt 4 pekseg nyitott, van tejes boltunk is. Egy privat uzlet lancos bolt van a faluban, akinek viszont napi 800 ezer krorul van a forgalma, es raadasul most keszul megnyitni egy uj uzletet, szinten itt ezen a telepulesen. Minden boltos megel, de ez az egy nagyon hirtelen gazdagszik. 80 millios adocsalasa van. Mit tudnek csinalni? Nem akarom bezarni az uzletemet! Minden erom benne van minden energiam. Nem akarok embert sem elkuldeni, most raadasulbelvesztettuk a dohanyarukat is. Segitsetek! Hogyannakciozzak? Mindenki a privatba megy. Mindent annyiert ad kint amilennyiert en megveszem. Boltosok uzletemberek. Adjatok tippeket legyszives! Az uzletemben fornetti is van, egy par honapja. Mit tudnek csinalni? Adocsalasert feldobni nem akarom, mert nem vagyok olyan. De nem is tudnam mert vagy lefizeti az ellenort vagy irat mindnerol szamlat a privattal es tisztara mosta a penzt. Mit csinaljak?

2013. máj. 20. 07:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, néhány tippem van, viszont ezeket privátban folytatom.

Mert ha ide írom, nem mész vele sokra.

Azért hogy mások is lássanak belőle valamit. Olcsóbb árubeszerzésről,korrekt eladói fogásokról, vevőket vonzó akciókról és más boltokkal való összefogásról fogok írni a kérdezőnek. Ami a kedves adócsalót illeti, rá majd úgy is felfigyel kedvenc nemzeti adóhivatalunk magától. -Előbb-utóbb.

2013. máj. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! tényleg nagyon fontos. minden munkám benne fekszik, és felháborító hogy a becsületes adófizetők mindig megszívják, az ilyenek meg élnek mint marci hevesen!
2013. máj. 20. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!