Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173cm 49kg szerintem túl...

173cm 49kg szerintem túl vastagok a combjaim és a vádlim szeretnék belőlük felesleget leadni de nem tudom hogyan. Tudnátok jó tippeket adni? Minél gyorsabb megoldás kéne, SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

173 centihez 49 kiló kevés,nehogy fogyózz.

tornázz csak,de nem fogyózz

2013. máj. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak a combjaimról és a vádlimról szeretnék leadni de azt nagyon!
2013. máj. 15. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak vastagnak tűnik, a pl a vékony derekadhoz képest. 49 kgval és 173 cmesen biztos, hogy nagyon vékony vagy. mégis hány cm az a nagyon vastag comb?
2013. máj. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az a jó, ha a combjaid vastagabbak! A csípőd kialakulásával vastagodott meg a combod, még annó (bár nem tudom hány éves vagy). És ez azért történt, mert jó, szép és nőies. Amúgy is, 49 kg-mal és ezzel a magassággal nem hiszem, hogy túl vastagak lennének.... Egyet értek az előttem szólókkal... De végül is te látod magad és te neked kell jól érezned magad, úgyhogy Bíró Ica far és comb videóját ajánlom neked, nekem bevált... :)
2013. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És avval csak izmosabbak lesznek vagy tényleg le is adok belőlük?!
2013. máj. 15. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Természetesen edzéssel. Izmosodik, de nem mindegy, hogy löttyedt vagy izmos!
2013. máj. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!