Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap csak ebédet,...

Ha minden nap csak ebédet, illetve a munkahelyemen 2 szendvicset eszem, akkor körülbelül hány nap kell ahhoz, hogy látványos fogyást érjek el?

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem ez a fogyókúra legegészségesebb formája, de megkérek mindenkit, hogy ne próbáljon meg más módszert javasolni, csakis a kérdésemre szeretnék választ kapni.

2013. aug. 5. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy atlagos ebed olyan 600-700 kcal, 2 szendvics szinten annyi, ez napi 1200-1400 kcal bevitelt jelent. Sajnos a jelenlegi testsulyodat, magassagodat nem tudjuk, igy a fogyas merteket csak saccolni lehet, de az kb. heti fel kg. lehet. Hogy ez mikor lesz latvanyos, az ugyanugy fugg a jelenlegi sulyodtol, de jellemzoen olyan -10kg utan szoktak az emberek megjegyezni a fogyast. A matematika szerint tehat kb. 20 het, azaz 4-5 honap kell hozza.
2013. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
direkt kérted így nem javaslok mást, viszont megemlítem, hogyha csak napi 2x eszel azzal kiéhezteted a szervezeted kicsit és mikor végre újra kajához jut valamennyivel többet tárol el belőle. magasság és súly nélkül pedig nem lehet tippelni, de biztos lassabb lesz egy átlagos fogyásnál
2013. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ez így vicc kategória.

Ebéd: roston sült csirke zöldsalátával vagy esetleg gulyásleves tele krumplival, két nagy szelet kenyér, utána túrós csusza és desszertnek rétes?

Szendvics zsemléből jó sok vajjal, olcsó felvágotthelyettesítővel, vagy valami teljes kiőrlésű pékáru tojással, zöldségekkel?

Hogyan tudjunk választ adni, ha nem tudjuk, mikor, mit és mennyir eszel?

2013. aug. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
171/66 vagyok jelenleg. Ebédre általában egy tányér valami tésztaféleség van, illetve hasonló kaliberű. Szendvics pedig általában egy zsemle, benne szalámi, esetleg paradicsom vagy paprika, vajat vagy ilyesmit sosem teszek bele.
2013. aug. 5. 19:18
 5/5 anonim válasza:

Most hulye kerdesre hulye valaszt varsz?

gondolkodom tehat vagyok...ismered ezt?

nem ebbol all a dieta hanem szepen ossze kell rakni keves szenhidratot es zsirt bevinni...esszel fogyni nem ugy mint az idiotak aztan ugy nezel ki mint egy teleszart zokni....sovany hus zoldseggel ennyit kell enned semmi mast...akkor lefogysz...meg persze mellette testmozgas...nem ennyire egyszeru mint ah leirtam de hasonlo....ne csinald mint a birkak...esszel lehet egeszsegesen fogyni...kozerzeted is jobb lesz tole... a borod is letisztul...hagy ne soroljam a pozitiv hatasait...minth tomod magad szar tesztaval meg szar feherkenyeres szendviccsel szar vajjal szar felvagottal aminek semmi taperteke nincs!!!

2013. aug. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!