Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Három éve ovodasbolt webáruház...

Kovács Marika néni kérdése:

Három éve ovodasbolt webáruházat működtetek. Teljesen megcsappant a vásárlók száma. Mi lehet az oka? Nézd meg, ha értesz hozzá! Mit nem csinálok jól? Változtassak rajta? Ovodasbolt.hu

Figyelt kérdés
2013. aug. 9. 07:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Az embereknek nincs penzuk draga jatekokra, meg sokakat eleve nem erdekelnek a "nem trendi" dolgok. Ez van sajnos :(
2013. aug. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kezcsok!

Elosszor csak par gondolot igy vegyessen de ha gondolja beszeljuk meg levelben ne itt nyilvanossan... En nem foglalkozok ezzel munkaszinten tehat ilyen munkat nem vallalok de mar sokaknak segitettem vele.

Tehat a kovetkezok a kerdeseim:

Facebook-twitter oldal van-e?

Milyen formaban es rendszeressen tartja a kapcsolatot azokkal akik mar vasaroltak?

Letezik valami kezteto program arra, hogy ujra onnel vasaroljanak?

Akcio? Nem kell feltetlenul arra gondolni hogy valamit olcsobban ad hanem mondjuk hogy kapjon a vevo valami plusszt.

Aztan az oldalon nem nagyon lattam olyan dolgokat ami arra keztettne, hogy rendszeressen visszaterjek...

Van-e az oldalnak reklamja?

Aztan pl ajanlo kuldes tehat kuldje el ismerosenek az alabbi dolgot.. stb.!

2013. aug. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, máris elgondolkodtatott, hogyan kellene változtatni.Levélben is szívesen fogadnám segitségét. ovibolt@gmail.com
2013. aug. 10. 14:41
 4/5 anonim ***** válasza:

...hát igen, a seo-a elég 0

a menü is valami förtelem

a vásárlók/átlag emberek nem szeretik a bonyolult dolgokat

2013. aug. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elnézést lehet hogy offolok de én imádtam a weboldalt. Javasolni fogom az ismeroseimnek nagyon jó kis játékok vannak rajt. :-)
2014. máj. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!