Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy változtassak? Azok a...

Hogy változtassak? Azok a pasik akik néznek az utcán, de nem fognak meg, könnyű szerrel tudom állni a pillantásukat, akár percekig is ha tömegközlekedésen utazom.

Figyelt kérdés

Viszont az a kevés férfi aki megfog, egyszerűen besz*ri vagyok, nem merek rájuk nézni, sokszor emiatt elvetem az ismerkedés lehetőségét is. Hogy szedjem magam össze?

22/L


2013. aug. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

ez normális viszonylag, ha mást nem is mersz, azért abból hogy ránézel és szemezel vele, semmi bajod nem lehet

ha viszont nem csinálsz semmit, nem fog odamenni

2013. aug. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem is tudod tartani a szemkontaktust, legalább próbálj kicsit mosolyogni. Ha úgy tűnik a pasinak, hogy egyáltalán nem jön be neked, akkor 99%, hogy meg sem próbálja, mert hát minek próbálkozni olyannál akinek nem tetszek?
2013. aug. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Áh szóval azok a csajok akik rám mernek nézni azért teszik mert rondának tartanak? Remek!
2013. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőj fel! Légy érett. Légy bátor mert csak 1x élünk, aztán ha eljár feletted az idő ahhoz nőknek elég a 35 év akkor utána b*szhatod h válogathass.
2013. aug. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, csak en vagyok ilyen retardált szerintem, vagyis nincs tul sok ilyen
2013. aug. 7. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!