Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Lehet piaci árusítással...

Lehet piaci árusítással keresni annyit mint egy munkahelyen? (90ezer9

Figyelt kérdés
Van 1.5 millióm elég ez beindítani árukészletet venni kocsim van még egy futó kellene meg kiváltani a vállalkozóit szerintetek 90 ezret lehet ezzel tisztán keresni havonta??Vénám van hozzá elég jól átlátom a dolgokat az eddigi munkahelyemen is mindig bizniszeltem imádom ezt csinálni.Mennyibe kerül a vállalkozói kiváltása??Száraz élelmiszert szeretnék árulni szerintem menne van ismerösöm a nagykerben is.
2013. szept. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Már bocs, de azt mondtad van vénád hozzá, akkor nem értem a kérdést.

Hiába írja valaki, hogy igen, te belevágsz, és nem lesz meg a havi 90 ezer, akkor mit csinálsz.

A piacos időszaknak vége, mivel a jó idő is elment.

Egyéni vállalkozót kiváltod egy nap alatt, aztán mehet a móka, meg kell egy könyvelő is.

2013. szept. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet bukni is, lehet nyerni is. Ha jó a hely, jó az ár, és jó a marketing, akkor sikeres lehetsz.
2013. szept. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mi piacoltunk régebben, rokonomék még most is piacolnak. Annyit mondok, hogy ha ennyi pénzem lenne (1,5 millió), akkor tutibiztos, hogy nem piacolásos életcélt választanék magamnak havi 90 ezerért (vagy akár többet is kereshetsz vele, de bukhatsz ha szar a piac, tehát kevesebbet is).


Én inkább keresnék egy munkahelyet, közben ebből a pénzből képezném magam (idegen nyelvek, valami piacképes végzettség) és aztán tervezgetnék tovább. Persze nem olyan nagyon sok ez a pénz sem, mert ha szarul bánik vele az ember, akkor gyorsan kifolyik a pénzből, de elég sok ahhoz, hogy valami értelmes maradandóba bele tudjak kezdeni.


De persze te életed, ha a piacolás a vágyad, akkor tedd és sok sikert hozzá. :) Szerintem nem egy leányálom minden nap hajnal 3-kor kelni, menni a nagybanira, beszerezni az árut (vagy éppen a nagykerből), stb... no mindegy, sok sikert!

2013. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!