Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Holnap kell aláírnom az új...

Holnap kell aláírnom az új munkahelyen a munkaszerződést. El kell majd olvasnom, vagy csak írjam alá?

Figyelt kérdés
Nincs tapasztalatom, ez az első munkahelyem. Mikor néz hülyének a munkáltató: ha nem olvasom el vagy ha elolvasom?
2013. aug. 28. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor *vagy* hulye, ha nem olvasod el es alairod.
2013. aug. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a munkáltatód minek néz, alapvető, hogy soha semmit ne írj alá, amíg nem olvastad végig, és nem vagy biztos benne, hogy mindent tökéletesen értesz, ami oda van írva. Nekem egyébként ideadták, hogy nyugodtan hozzam haza, nézzem át, olvasgassam el, aztán döntsek, hogy aláírom-e.
2013. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmit ne írj alá, amíg el nem olvasod, és akkor sem, ha nem értesz vele egyet!


Én banki hitelszerződést olvastam végig (25 oldal mini betűkkel tűzdelve), vagy 1 órán keresztül, az ügyfeles sürgetett, de én nem zavartattam magam. A vége az lett, hogy nem írtam alá...

2013. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!
2013. aug. 29. 09:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!