Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vas megyében közvetlenül a...

Császár Csilla 1979 kérdése:

Vas megyében közvetlenül a főút mellett kinéztem egy telket, amit szeretnék megvenni, s közművesíteni (víz, gáz, villany stb). Mégis milyen összegre számíthatok?

Figyelt kérdés
Mégis milyen összegre számí
2013. szept. 21. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Millios nagysagrendek ha lehet eggyetalan kozmuvesiteni!
2013. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kedves "Eggyetalan"!

Mivel látom, hogy a helyesírás nem tartozik az erősségeid közé, talán spórolhatnál a válaszadással!!! Az pedig, hogy egy kérdést hányszor írok ki, az az én dolgom! De mégis honnan veszed, hogy " ennyi idősen" már tudnom kellene ezeket a dolgokat?! Amúgy pedig külföldön tartózkodom, s így nem tudok még utánajárni a dolognak.

2013. szept. 21. 19:45
 3/8 anonim ***** válasza:

hehehehehe

Csak azt ne mond, hogy kulfoldon nincs google amiben tudnal keresni mert ide rosalok :))

Amugy meg szerinted kit fog erdekelni, hogy TE VAZS megyeben akarsz egy szanto foldet megvennies kozmuvesiteni? :)

2013. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Latom kozben mar toroltek legalabb mukodik a MOD! AMugy ez meg miert vallalkozas??
2013. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Neked ez a szórakozásod, hogy vadidegeneknek okoskodsz???

Próbáltam a google-ban is megnézni, de semmi érdemleges választ nem találtam. Úgy beszélsz, mintha ismernél, s a terveimet is...de egy élelmiszerboltot nem hiszem, hogy egy szántóföldön kellene megnyitnom! :) Amúgy meg nem kell, hogy téged érdekeljen!!!

2013. szept. 21. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Neked is csak annyi eszed van hogy dolgozz aztan kesz!!
2013. szept. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyebkent meg irtak... 1,5-2millios osszeggel siman szamolhatsz ha telek elott vannak a dolgok. Ha nincsenek megtobb!!
2013. szept. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Annyi eszem tényleg volt, hogy nyelvet tanuljak, s így kijussak külföldre!

Te Drágaságom meddig jutottál???

2013. szept. 22. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!