Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Angliában lehet vállalkozás?

Angliában lehet vállalkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Érdeklődni szeretnék hogy egy EU-s tagállamban,esetünkben Angliában én nyithatok egy vállalkozást?


Most ilyet hogy kezdőtőke,ötletek hanyagoljuk,azt egy másik topicban megbeszéljük,a dolog érdemi részére vagyok kíváncsi,azaz jogilak van lehetőségem erre?


Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2013. okt. 4. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, van rá lehetőséged és sokan élnek is ezzel. Ha utána olvasol Angliában található több magyar bolt, magyar fodrász, cukrászda, varroda..és több csomagküldő vállalkozás is.. Minden csak ügyintézés és pénzkérdés
2013. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van:)
2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! :)


Esetleg ilyen kikötés,hogy egy bizonyos ideig Angliában kell hogy éljek ... ilyen nincs?

2013. okt. 4. 18:48
 4/5 anonim ***** válasza:

első vagyok..

Vannak kikötések amik elvárások egy üzlet beindításához.

De ezeket a szabályokat, kikötéseket te magad is megtudhatod, ha bemész a helyi önkormányzathoz (ahol maga a vállalkozás is működne) és ott kérsz felvilágosítást.

2013. okt. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NemethRobert1911 ***** válasza:
Nekünk van Angliában részvénytársaságunk, és nem kellett hozzá letelepedési, stb, ugyanis az csak egy bizonyos működési forma esetén és bérfizetési szint felett kötelező. Írj nekem itt a "PRIVÁT" üzenet-re kattintva, és sokmindent elmondok, mivel ezzel is foglalkozunk (vállalati tanácsadás). Sajna itt webcímet, emailcímet nem lehet publikálni, ezért kérlek írj, és tudok érdemben támogatást adni. Az induláshoz ~200eFt kell majd, de nem egyösszegben, hanem kb annyi kell összesen, ami abból a legdárább az az Apostille, amivel bankszámlát nyithatsz Mo-on. De: nem kötelező senkinek bszámlát nyitnia. Anglia egy más világ, meg kell érteni és levetkőzni a Magyarországra érvényes berögződéseket. Nem kell kiköltözni, itthon dolgozol, és távmunkában vagy foglalkoztatva alvállalkozót is fogadhatsz, ő is távmunkában lesz. És én nem offshore-ról beszélek, azzal nem foglalkozom. Én csak teljesen legális dolgokban segítek, másban nem.
2013. okt. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!