Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A városban ahol vagyok 1...

A városban ahol vagyok 1 üzlet bezár és nagyon jó helyen van viszont semmi önerőm nincs és üzlethelyiség vásárlással eszköz vásárlással engedélyekkel mindennel együtt legalább 100 millió kéne van bármi megoldás?

Figyelt kérdés
gondolok itt pályázatra fiatal vállalkozók segítése program meg bármi ilyesmire, tudom nem sok esély van rá de kíváncsiságból csak feltettem a kérdést

2013. okt. 31. 14:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azon elgondolkoztál már, hogy mért zár be a bolt, ha annyira jó?
2013. okt. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

5-ös nem mondtam h hiperszupermegajó meg h aranytojást tojó tyúk viszont leírtam h akié maga az üzlet az eladja mer nem akarja többé bérbe adni


8-as olvas senki nem mondta h 100 milla az üzlet


9-es mi a francért írsz ide ha baromira semmi értelmeset nem tudsz, tudtommal ezaz oldal azér van ha nem tudsz vmit akkor kérdezd meg és válaszolnak .....


11-es leírtam miért zár be mert az üzlet tulaja nem akarja tovább bérbe adni annak a bolt forgalmához nincs köze

2013. nov. 1. 17:38
 13/13 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. Próbáltam valahogy megfogalmazni, hogy mennyire lehetetlen az ötlet. Még is hogy a francba gondoltad, hogy a semmiből lehet 100 milliód? Egy ilyen gondolatnak a megszületést követő 3 másodpercben a kukában kellene landolnia, nem még itt erőlteted, hogy pedig ez mekkora jó ötlet már... Engedd el, találj ki olyant, amit meg is tudsz valósítani.
2013. nov. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!