Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kerestem 4mft-t és valami...

Kerestem 4mft-t és valami nagyon jól jövedelmező dologba szeretném befektetni vagy tudtok e nekem mondani valamit hogy hogy tudnám a többszörösét megkeresni vele?

Figyelt kérdés
Bármilyen ötlet,terv,érdekell
2009. nov. 15. 02:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

erre halvány mosoly a válaszom, és miért??:) mert ha a meglévő hitelem kifizetem én is vállalkozásba akarok kezdeni.az is hasonló elven működne, mint a tied.vagyis a nekem dolgozók/vagy általam kiközvetitett dolgozók órabéréből én is részesednék.ez óránként pár száz forintot jelent, de az nekem bőven elég.

szóval szerintem, mint laikus -ehhez is- érdemes belevágni.hisz én is ilyenen töröm a fejem.csak biztonsági szolgálattal.ami azért elég nehéz terep mivel telitve van a piac.de ez a külföldi meló közvetités tényleg nagyon jó ötlet!!!jobb, mint az enyém..ha adott az ismeretség és a nyelv akkor én nem haboznék!sok szerencsét

2009. nov. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
22%

.....ja óránként pár száz forint ide,óránként pár száz forint oda,és amiért efektíve az ide és oda semmit nem tesz,csak zsebreteszi a lóvét, de mindezért az őr 400-órákat dolgozik egy hónapba minimálbérért bejelentve,és 350-380-ft-al zsebbefizetve.

Na titeket kéne fejbe lőni,gennyes alvállalkozókat........

2009. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
11:19 Ha Budapesti vagy összefuthatnánk valamikor,hátha eggyüt kitudunk találni valami jó ötletet,ez a külföldi munka csak jött,hogy kéne megvalósitani azt nem tudom.Vagy ha van tleted az én tőkémből is kezdhetünk valamit ha van egy jó ötleted.és te is részesednél.érdekell?
2009. nov. 21. 01:41
 14/17 A kérdező kommentje:
17:01 Aham,csak ne felejtsd el hogy a tökét is megkell szerezni ami mostanába 5-6 millio nekemse az égből pottyant le. En azt mondom mindenki csinálja meg a pénzét ugy ahogy tudja azért nem nézek mást mert engem se néz senki:)
2009. nov. 21. 01:49
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom ezt a külföldi munkákat néztem rengeteg ilyen külföldi munkaközvetitő cég van..:S
2009. nov. 21. 02:05
 16/17 anonim válasza:

Szia!


Látom elég régi a kérdésed,de hátha még aktuális.Van egy szabadalmazni kívánt ötletem,tudomásom szerint nincs ilyen eszköz sehol,csecsemők életét mentené meg.Nekünk nincs meg az anyagi forrás,de megvan az ötlet,amivel egyedül lennénk a piacon.

2009. dec. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom meghallgatom az ötleted irj privit.
2009. dec. 11. 20:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!