Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek lenne értelme...

Szerintetek lenne értelme nyitni egy cnc, esztergálással, marással stb. foglalkozó vállalkozást? Többi lent!

Figyelt kérdés
Lenne rá kereslet?Manapság szügsége lehet valakinek egyedi alkatrészekre,kis darabszámban?Nem igazán hallottam eddig ilyen vállalkozásról, vagy aki tud ilyet elmondhatná!

2013. nov. 4. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Kérlek majd tájékoztass hogy mire jutottak!:)
2013. nov. 11. 19:59
 12/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp!
2013. nov. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nagyon sokba kerülne.egy rendes műhelyet felszerelni több 10 millióba kerül
2013. nov. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Ismeretség kérdése minden. Ha jó szaki vagy. És van ismeretséged cégeknél. Akkor egy jó állapotú mezei esztergával is el tudod kezdeni. Érdemes multi cégeknek bedolgozni. Ha egy cégnél van hírneved. Akkor előbb-utóbb akad több is. A jó szakikat keresik. A szakmai hírnév nagyon fontos.
2017. márc. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
En azt mondomlehet megerne ezt vallalkozasban csinalni . Nekem csak egy regi egyetemes esztergam van es egy horonymarom, kb 5 evet dolgoztam a szakmaban, azota valtottam vegyiparra , de mai napig itthon dolgozgatok ismerosoknek es azok ismeroseinek is. Mellekallaskent nagyon jo jovedelem szamomra . Korszerubb gepekkel konnyebb es gyorsabb lenne a munka
2020. júl. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!