Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hozzájutottam 8 millió forinth...

Hozzájutottam 8 millió forinthoz, ti mihez kezdenétek belőle? Negativ válaszokra, és arra hogy van még ilyen kérdés a gyakorin.hu-n nemvagyok kiváncsi!

Figyelt kérdés

2014. febr. 17. 01:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Lakás
2014. febr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél eurót, dollárt.
2014. febr. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Irány külföld
2014. febr. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Szállj be cégbe csendestársnak.
2014. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:

Hasonló helyzetben voltam, és az előttem szólók válaszaiban foglaltakat már szinte mind elvetettem. Egy dolog megmaradt, bár kockázatos, a csendes társ szerep.

Még van egy az ismerősi körben. Egyetemi tanár ismerősöm befektetési jegyeket vesz. Nem kapkod. Megnézi az árfolyamokat, és amikor mélyponton van magához képest valamelyik, abból bevásárol. Minden nap egyszer megnézi az árfolyamot. Amikor magasan van eladja. Van olyan, hogy egy évben cs egy-két tranzakciót csinál. Én egyszer kipróbáltam. 4 Miiliót tettem bele az EMDA nevű-be. Rutintalanul rettegtem három hónapot, és eladtam 5,1 milliért. Így fizettem ki a CHF hitelemet. Ez csak akkor jó, ha nem kell a pénz a napi megélhetésedhez.

2014. febr. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 SzarvasLászló ***** válasza:
8%

Csatlakozva az előttem szólóhoz:


Ez a habitusodtól és a reális céljaidtól is függ.


Igazából a befektetésektől (alapok, eszközalapok) nem kell rettegni, de legyen ekkor pár irányelv:

- időközönként figyelni kell az árfolyamot és jókor jó döntést is kell hozni (pl. ha 20%-os hozam a cél, akkor abban a pillanatban kell kiszállni belőle és nem várni, hogy lesz az még 40%-os is)

- ekkora összeget ne tegyél fel feltétlenül egy lapra, oszd meg a kockázatokat


A fent vázoltakról és részemről a 8-ból 2-4MFt befektetésére adnék Számodra tanácsot. Keress ha érdekel.

2014. febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék azoknak a parasztoknak a véleményére, akik mindenkit leszavaztak.
2014. febr. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Keresnék egy megbízható befektetési tanácsadót, és nem itt kérdezném meg a dolgot olyan emberektől, akiknek valószínűleg sosem volt még a kezében ekkora összeg egyben (magamat is beleértve).
2014. febr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 SzarvasLászló ***** válasza:

Van itt pár ember aki már látott ennyi pénzt nejlontáskában az asztalra rakva ,):

Equilor Alapkezelő Zrt., [link]

ProfitLine Invest & Media Kft., [link]

2014. febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 SzarvasLászló ***** válasza:
Csak úgy kíváncsi lennék arra, hogy miért itt kérdezed, hogy mit kezdj a pénzeddel, ha azt gondolod, mint ami a legutóbbi kommentedben áll?
2014. febr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!