Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vattacukrozni szeretnék...

Vattacukrozni szeretnék nyáron. Hogy kezdhetném el? Pénzem van rá. Hozzáteszem ezt azért szeretném megpróbálni, hogy beletanuljak egy saját vállalkozás vezetésébe. Válaszaitokat előre is .!

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:

1. találd ki, hogy ki és hol és miért fogja megvenni a Te vattacukrodat


2. tervezd meg az üzletet (üzleti terv, kölségvetés, marketingterv, cashflow)


3.végezd el a jogi aktusokat (cégalapítás, engedélyek, stb.)


3. szerezd be az infrastruktúrát (alapanyag, szállítók, berendezés)


4. menjél vattacukrozni


5. utómunkák (adó, karbantartás, stb.)


ennél gagyibban nem tudom leírni

2014. márc. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az egyik legfontosabb kérdés, hogy hol szeretnél árulni. Fix helyre bekerülni egyáltalán nem könnyű, a legtöbb jó helyen már megvan rá az ember (strand, állatkert stb).

Amennyiben úgy tervezed, hogy rendezvényekre, falunapokra mennél, szintén nincs könnyű dolgod, évek óta ugyanazok az árusok vannak.

Ettől függetlenül persze semmi sem lehetetlen, de nehéz jó helyet találni.

A leendő könyvelőd segít elindítani a vállalkozást.

Ezen kívül persze venni kell egy gépet, eszközöket, aromákat. Szakhatóságoknak (ántsz, mgszh) bemutatni a megfelelő körülményeket ezek tárolására, tisztítására.

2014. márc. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. - a fix hely ritka mint a fehér holló, a vásári vattacukor meg annyi mint égen a csillag. - Én is vásárban árulok,-(nem vattacukrot) és volt olyan, hogy 2000 fős település falunapján, a 25 árúsból 5 vattacukros volt. - Szerinted, mit kerestek?

Próbálj valami eredetit kitalálni, amiből csak Te vagy, vagy csak néhány... - Valószínű, hogy jobban jársz, mint a vattacukorral...szerintem.

2014. márc. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. mindeggyikben találtam valami hasznosat
2014. márc. 30. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!