Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen saját vállalkozást,...

Milyen saját vállalkozást, kisebb egyszerű üzletet ajánlanátok otthon, gyesen lévő kismamának?

Figyelt kérdés

A párom csak úgy engedi hogy legyen gyerekünk, ha otthon dolgozom is, nem tűri el, hogy csak "lógázzam a lábam", és mivel ő 600 felett keres nettóban külföldön, ezért min. a felét nekem is ki kell termelnem. Ez a feltétele, hogy vele maradhassak és végre legyen nekem is kisbabám.

Tudnátok nekem tippeket adni? Mindenféle kézműves tevékenységhez értek, tudok varrni, hímezni, riselni, rajzolni, festeni, sütni, kertészkedni, meg még sok egyéb mindenhez értek.

Várom válaszaitokat. :)



2014. máj. 24. 10:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyfelől érthető, hogy a párod tart tőle, hogy kihasználják, ha már ez előfordult, viszont így egészen egyszerűen nem lehet kapcsolatot működtetni, pláne nem házasságot, gyerekkel. Vagy csinálja teljes gőzzel, vagy nem, átmenet nincs és nem is szabad erőltetni.
2014. máj. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
76%
Te jó isten...
2014. máj. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
hogy építenél fel egy életet egy ilyen pasi mellett???
2014. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Szia!

Latom ez 2014es bejegyzes .

Kivancsi vagyok , hogy mi lett aztán a "vége" lett gyerek ? Meg 300E -es fizetés?

2016. szept. 13. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!