Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mikor kell befizetnem az első...

Mikor kell befizetnem az első KATÁT?

Figyelt kérdés

Ha holnap beadom az egyéni vállalkozói tevékenység megkezdéséről a papírt, akkor 1-2 hétig rágják magukat rajta elvileg.... jól értem, hogy szinte azonnal, szeptember 12.-én már fizetnem is kéne az első 50.000 forintot? Hogy tudom ezt kikerülni?

Illetve még egy kérdés, most szeptembertől nappali tagozatos leszek, viszont a nyomtatványon nem találok erről semmit, hol vagy hogy tudom ezt jelezni, és az mikortól él? (tehát arra vagyok kíváncsi, hogy az elsőt így is be kell-e fizetnem!)



2014. aug. 25. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
12-éig az előző havit kell befizetni. Ha ebben a hónapban megkapod a vállalkozóit, akkor fizetni kell. Ha nem akarsz fizetni erre a hónapra, akkor ne add be a kérvényt elsejéig.
2014. aug. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm :) és kb mennyi ideig szoktak csücsülni rajta??
2014. aug. 25. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!