Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshop nyitással kapcsolatban...

Webshop nyitással kapcsolatban kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés

Igen, tudom, menjek könyvelőhöz :D De még csak elgondolás szintjén áll, ezért az lenne a kérdésem,hogy ismertek-e olyan oldalt, ahol erről minden részletesen le van írva? Mert persze google-ön rengeteg találat van, és most is nézegetem az oldalakat, de eddig egyik sem elég részletes/pontos.


Egyébként olyan kérdésekre (is) keresném a választ,hogy webshop esetében szükség van-e székhelyre, lehet-e olyan terméket értékesíteni, ami pl. egy ismert sorozatot használ fel (pl. Trónok harcás bögre), vagy pl. hogy milyen webshop esetében milyen szabályok vonatkoznak arra,hogy külföldről szerzek be és azt továbbértékesítem, stb.



2014. szept. 6. 17:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Székhelyre a webshopot működtető cégnek van szüksége.

Lehet olyan bögrét árulni, ha legális helyről szerzed be, aki már kifizette a licencet.

Nincs semmi extra a külföldi áru esetén. EU-n kívülről érkezőre vámot kell fizetni, EU-n belül úgy kereskedsz, ahogy akarsz.

2014. szept. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!