Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Próbálok a munkahely mellett,...

Próbálok a munkahely mellett, valami plussz bevételt csinálni magamnak. Van egy kézi esztergám. Mit érdemes esztergával gyártani amit el lehetne adni? ötletek?

Figyelt kérdés

2014. szept. 28. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt amit megvesznek.


Nem lenne érdemesebb megrendelésre dolgozni??

2014. szept. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát ebben igazad van, csak van egy kis bökkenő a pad mellett semmim sincs :D nem voltam sosem a szakma kiváló tanulója, csak cnc mellet tanulgattam picit az esztergát és hát gondoltam hátha ki tudnék belőle hozni egy kis zs t. ezért nem mernék komoly megrendeléseket elvállalni mert ez már egy öreg gép tehát nem 100 ad pontos. de gondoltam vannak ma olyan népszerű dolgok amiket itthon is össze lehet dobni és aztán neten pénzé tenni
2014. szept. 28. 19:02
 3/3 anonim válasza:
Én is megrendelésre dolgoznék. Derítsd fel a terepet!! :)
2014. okt. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!