Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy vállalkozás ötletem ....

Van egy vállalkozás ötletem . Csakhogy tőke a vállalkozás indításához nincs. Mit tehetnék azért, hogy az ezzel kapcsolatos terveim megvalósítsam?

Figyelt kérdés

Művész lélek vagyok, tehát a legnagyobb "fegyverem" a kreatívitás, de ez kevés.

A tapasztalatom az, hogy hiába vannak ötleteim az kevés . Mindig , mindenhez pénz kell.

De a pénz megszerzése korántsem olyan könnyű.


Tehát a kérdés az, hogy szerezzek pénzt a céljaim eléréséhez .


2014. nov. 27. 18:10
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Mittudom en,talalj ki valamit legyel kreatív!

ha megvan a tuti oszd meg velunk is!

2014. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én tanácsokra lennék kíváncsi nem az e fajta reakciókra.
2014. nov. 27. 18:58
 3/10 anonim ***** válasza:

Három dolgot csinálhatsz, hogy tőkéd legyen.


1. Dolgozol és gyűjtögetsz.

2. Hitelt veszel fel.

3. Keresel olyat aki hasonló területen ténykedik és együttműködsz vele (pénzt vagy más erőforrást ad a megvalósításra).


Esetleg a 3 valamilyen kombinációja...

2014. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. :)


Az első opció még jó is lenne, ha lenne egy elfogadható összeget fizetnének. Sajnos a tapasztalatom az, hogy nehéz állást találni . Jól fizetőt meg még nehezebb.


A 2. lehetőség ... nos a hitelhez is pénz kell. Azaz fedezet.


A szponzor / befektető ötlete már megfordult a fejemben de ahhoz meg kapcsolatok kellenének.


Mondjuk mindenben az akadályokat látom. Talán ez is probléma...

2014. nov. 27. 19:56
 5/10 anonim ***** válasza:
Tanulj ki egy olyan szakmát ami jól fizet. Például programozó
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Kitanultam a szakács szakmát mert szeretek főzni. De rájöttem, mint hivatás nem biztos, hogy nekem való. Mint írtam én inkább művészi beállítottságú vagyok. Abban vagyok otthon és azon az irány vonalon szeretnék majd elhelyezkedni. Részben a vállalkozás is erre irányul. A programozó, mint szakma távol esik tőlem. Csak alapszinten értek a technikához. A másik, hogy nem is vagyok belőle tehetséges és -jelenleg- nincs is késztetésem rá, hogy jobban megtanuljam, márcsak azért sem mert szeretem ha valamiből igazán jó vagyok és nem csak egy kókler.Másképp nem élvezném amit csinálok , pedig szeretni akarom a hivatásomat. :) Tudom kissé fárasztó vagyok. De vannak határozott céljaim és elakarom érni őket csak a hozzá(juk) vezető utat nem találom, pedig volt már jó pár próbálkozásom. :) Ezért is kérek tanácsot másoktól, hátha külső szemmel jobban látják, hogy hogyan is foghatnék hozzá. :)
2014. nov. 27. 22:50
 7/10 anonim ***** válasza:
Koszi az oneletrajzot es a motivacios levelet,majd ertesitsuk! :D
2014. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát de ilyen alapon? Van egy álmom. Éttermet akarok nyitni. Akkor azt nyilván nem pincérkedésből fogom összeszedni a rávalót.


Vagy akkor menj légiirányítónak. 30 perc pihi, 30 perc munka, jó fizetés, és jó légkör.

2014. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Uniós pályázatok...
2014. nov. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Indieegogo!!!


Csinálj egy jó videót, és ha meggyőző akkor küldenek pénzt. Bár privátban megsúgatnád milyen "művészi vállalkozásra" gondolsz.

Nem kell tartanod tőlem, egy egyenes vonalat nem tudok húzni :D

2015. márc. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!