Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell egy használt...

Mennyi pénz kell egy használt gyerekruhabolt nyitásához, ahol kezdetben én vagyok az eladó és kezdetnek hány kg ruhával érdemes indítani?

Figyelt kérdés
Ruhát tudok szerezni 500 kg-ot 125 ezerért, ez szerintem jó ár, szerintetek?
2010. febr. 10. 12:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én ebben nem vagyok nagy spíler ,de szerintem előbb alakíts ki egy vevőkört mondjuk a szomszédokkal meg az ismerőseikkel és ha nagyon jól megy a dolog és ők is igénylik nyithatsz egy boltot.

Én szerintem nem olyan egyszerű mert kell egy bolt helyiség egy hely ahol tárolod a ruhákat biztonságosan akkor egy munkás aki te vagy egy üzletvezető aki szintén te vagy.


Neked kell eldönteni ,hogy belevágsz-e vagy sem.

Én az elején csak a szomszédok/ismerősök módszert választanám úgy ,hogy otthon egy szobát kiválasztasz "ruhaboltnak".

2010. febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Vevők biztosan lesznek, efelől nem aggódok, azt tudom, hogyan alakítom ki. :)
2010. febr. 10. 14:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Hát a bérdíj havonta akár: 70E is lehet,kezdetként 10millió kell legalább.
2010. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Miért, olyan soká jön be a haszon? Kiszámoltam végül az induló költségeket: 1 havi bérleti díj: 100000

2 havi kaució: 200000

berendezés: 100000

áru 500 kg: 125000

árubesz. üzemanyag: 20000

Cégalapítás


céggel csináltatva 55000 ft

törzstőke 500000 ft (ebből ki lehet fizetni az árut meg az üzlethelyiséget)

cégtábla?

pénztárgép

stb.

akkor nagyon rosszul gondolom, hogy 1, 1,5 millióból kivan?


A folyamatos havi költségekkel nem vagyok még tisztában, böngészgetek, kérdezgetek.

Igazából nem értem, hogy miért kellene 10 millió hozzá, ezt elmondanád nekem?

2010. febr. 12. 18:19
 5/13 anonim válasza:
Ha 10 milla nem is, de kell tartalékolnod is. Mert attól is függ, mennyi bevételed lesz. Hol akarod csinálni pesten? mert ott millió turis van ahol vannak gyerekcuccok is. vagy megyeszékhelyen vagy nagyvárosban kisvárosban? ettől is függ ám.
2010. febr. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A hely az megvan, hogy hol szeretném, konkrétan a célcsoport "szájában" és mivel hál' istennek értek a marketinghez, nagyon ügyesen be tudom majd őket csalogatni és vannak egyedi ötleteim (amik szinte semmibe sem kerülnek), amik jobbá tennék az én boltomat, mint a többit, így aki nem biztos, hogy be akar jönni, az tuti besétál az ajtón. :)


Háát akkor tartalékolok. Nehogy ott bukjon el a dolog.

2010. febr. 13. 09:44
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha ennyire hiszel benn, CSINÁLD ne gondolkozz sokat.

Amúgy szerintem ezzel a dologgal nem tudsz nagyon sokat keresni(de bukni se), viszont minden a Te kockázatod, és a magad ura is vagy :)... Aztán ha nagyon jól megy jöhet a második üzlet és így tovább :)

2 M elég neked, de legyen némi tartalékod.

Pl :(kft) amiket nem számoltál bele. Járulékok magad után havi 50e, könyvelő, 15-30e. De ezeken kívül is sok költséged lesz, főleg indulásnál, a pénztárgépet is kifelejtetted 80e ....és ha a kezetekben csak napi 20e bevételed lesz? Mert azért valljuk be hogy ebből nem igazán tudsz napi több százezres forgalmat lebonyolítani. Bocs az offért :)

2010. febr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

sztem nem volt off, köszönöm a választ. igen, biztosra akarok menni.

akkor 2 M + 1 M tartalék. Nem felejtettem ki a pénztárgépet, csak fogalmam sincs, hogy mennyibe kerül és asszem azt hitelesíteni is kell vagy mi, ennek még utána kell járnom.nem akarok én sokat keresni, nem vagyok nagyravágyó. :) eddig is köszönöm szépen, amiket írtatok.

2010. febr. 16. 10:09
 9/13 anonim ***** válasza:

...és ha nem volt off :) akkor írok még .

Nézd meg ezt hasznaltruha.lap.hu , és ha beszélsz angolul

www.alibaba.com. Itt írd be a keresőbe hogy used clothes, vagy second hand clothes és találni fogsz itt a környező országokban szuper beszerzési forrásokat.

Amúgy nézz körül a franchise lehetőségek között is, ezzel a rizikódat is csökkented.

2010. febr. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2010. febr. 16. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!