Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz kell egy használt...

Mennyi pénz kell egy használt gyerekruhabolt nyitásához, ahol kezdetben én vagyok az eladó és kezdetnek hány kg ruhával érdemes indítani?

Figyelt kérdés
Ruhát tudok szerezni 500 kg-ot 125 ezerért, ez szerintem jó ár, szerintetek?
2010. febr. 10. 12:53
1 2
 11/13 anonim válasza:

Én kb két hét múlva megyek használt gyerekruha ügyben külföldre, megnézem mennyiért tudok hozni, hogy még megérje.

Ha esetleg érdekelne majd jelentkezem. Mindenképp csak akkor ha a fent említettnél olcsóbban sikerül!

2010. febr. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült megnyitni a boltod?:) Én most készülök és hasonló kérdést terveztem kiírni...sokmindennek utána jártam már,viszont azt még Én sem tudom megsaccolni,hogy kezdetnek hány kg ruhára lesz szükségem??? Nekem nagyon pici üzletem lesz(kb. egy szobanagyság),és egy kisközségben található,tehát ha tudsz mondani kezdő kg-ot,akkor ne városi forgalomra/ne nagy térre gondolj!:)


Felütöttem a fejem erre a mondatodra: "...nagyon ügyesen be tudom majd őket csalogatni és vannak egyedi ötleteim (amik szinte semmibe sem kerülnek), amik jobbá tennék az én boltomat, mint a többit, így aki nem biztos, hogy be akar jönni, az tuti besétál az ajtón. :) "

Ha megtennéd,hogy adsz Nekem pár ilyen ötletet,sokat segítenél!:) Valószínűsíthetem,hogy nem rontanánk el egymás forgalmát,ugyanis itt a környéken nincs ilyen üzlet!:) Előre is nagyon szépen köszönöm!!!!


Egyébként ha még keresgélsz használtruha beszerzési lehetőséget,akkor már találtam pár nagyon jót,tudok segíteni ha kell,emailen átküldöm vagy majd megbeszéljük!:)

2011. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Szia. Ha gondolod, beszélgethetünk privátban, bár én még nem nyitottam meg az üzletet, mert amikor a kérdést kiírtam, akkor is úgy terveztem, hogy leghamarabb 2012-ben, mert gyesen vagyok. De továbbra is jónak gondolom és foglalkozom az üggyel, szeretnék minél felkészültebb lenni és én is sokmindent tudok és szeretnék is még tudni. :)
2011. szept. 13. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!