Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért gondolják azt, hogy aki...

Miért gondolják azt, hogy aki vállalkozó, az automatikusan gazdag is?

Figyelt kérdés

Amikor megkérdezik hogy mivel foglalkozom és elmondom hogy van egy számítástechnikával foglalkozó vállalkozásom, akkor utána a legtöbb ember azt próbálja kideríteni hogy mennyi pénzem származik belőle.


Legutóbb amikor elmondtam egy haveromnak a konkrét összeget, akkor a reakciója az volt hogy "Ja, csak ennyi? Hát én azt hittem több pénz van ebben."


2015. ápr. 15. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Elég tahó haverjaid vannak. Igen, van egy ilyen tévhite a lumpó proliknak hogy aki vállalkozó annak nagy háza van a gazdag negyedbe, meg 15 milliós autója, meg nyaralója Dubaiba... Nyilván azért mert tényleg vannak ilyenek, de messze nem az összes vállalkozónál.
2015. ápr. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű lenne, akkor miért nem vállalkoznak? Szinte bárki megteheti...
2015. ápr. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt is mondtam már pár embernek...de csak a kifogásokkal jöttek.
2015. ápr. 16. 08:33
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Hidd el, nem csak a vállalkozók esetében van ez. Szabadúszó vagyok és jól is keresek, az emberek fele azt se tudja mi ez, a másik fele meg azt hiszi, hogy nem csinálok semmit és milyen munka az már, hogy otthonról dolgozom. Ez Magyarország.
2015. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es: ismerős :) Van aki megkérdezi, hogy még mindig nincs rendes munkahelyed? :D nem baj, hogy az ő fizetése többszörösét keresem (adózva, tisztán), bár ezzel nyilván nem dicsekszem...
2015. ápr. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ismerős a dolog:) Én internetes kereskedelemmel foglalkozom,nem keresek rosszul,és otthonról csinálhatom.

De még a közeli ismerőseim sem igazán értik mit csinálok,vagy csinálok e egyáltalán valamit :)Én viszont úgy vettem észre két csoport van,az egyik csoport azt hiszi nem megy a vállalkozás és ép hogy megélek,azt várják hogy panaszkodjak,a másik csoport,meg úgy gondolja csak dől a lé a semmiért :)

2015. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5: Igen. :D Sokan azt gondolják, hogy nem csinálok semmit és akkor honnan van a pénzem? :D Katasztrófa.
2015. ápr. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!