Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tegyük fel lottóötös nyertes...

Tegyük fel lottóötös nyertes lennék, lehetséges lenne fényképező gyárat nyitnom?

Figyelt kérdés

Ha lenne annyi pénzem rá, lehetséges lenne itthon fényképezőgép gyárat építeni? Milyen engedélyek lennének szükségesek hozzá? Ha pl sony szenzort akarnék bele tenni akkor a licenszet kell megvenni vagy hogy? Lenne olyan mérnök aki ötletek alapján végre tudná hajtani a terveket?

Nem olyan személy vagyok akinek fogalma sincs a fényképezésről, bőven van és pont ezért érdekelne.


2015. ápr. 30. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

keves lenne a penz.


valoszinuleg a tizszerese is.

2015. ápr. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Sony szenzort akarnál beletenni, akkor a Sony szenzort kell megvásárolnod, nem a licenszet.

Persze, nyugodtan nyithatsz egy műhelyt, ahol fényképezőgépeket szereltetsz össze. Kicsiben kéne kezdeni, nem rögtön egy üzemcsarnokkal.

Egyébként ha van valami igazán ütős, tényleg hasznos ötleted fényképezőgép ügyben, akkor ne várj vele a lottónyereményre, hanem beszélj róla mérnökkel, és ha tényleg jó és gyártható, akkor indítsd el a Kickstarteren.

2015. ápr. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#1-es: nem egyből Nikon szintű és méretű vállalkozásra gondoltam...

#2-es: igen kb. így gondoltam, de csak álom marad a saját üzem.

2015. ápr. 30. 14:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lenne elég egy szaküzlet, ahol forgalmazol?
2015. ápr. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!