Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba kezdenéte...

Milyen vállalkozásba kezdenétek egy Eger melletti kb 1500 fős faluban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 22. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Enni , inni midig kell, ruházkodni gondolom a leghitványabb is jó lesz mivel nincs az embereknek pénze drága holmikra, könyvesboltot ne nyiss, meg virágüzletet.
2010. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyon semmilyenbe. Egyszerűen ennyi fogyasztóra alapozva nem lehet jól menő vállalkozást felépíteni. Vagy talán egy kis élelmiszerboltot fenn tudsz tartani. Érdeklődj, hogy lenne-e rá igény.
2010. febr. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Készíts felmérést.

(diákoknak vagy akár egy diák is 1 hét alatt kellő mennyiségű információt tud összehozni)

Kérdőívet Te is szerkeszthetsz...

De amit én látatlanban tippet adok:

mini ABC, kocsma

2010. febr. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
kocsma játékgépekkel
2010. febr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kis létszámú falura nem lehet alapozni. A régóta meglévő vállalkozások is küzdenek ebben a nehéz helyzetben. Tudom mert már régóta vállalkozó vagyok, az ismeretségi körömben szinte mindenki nehéz helyzetben van, nem tanácsos most indítani új vállalkozást. A helyedben az Interneten próbálkoznék pénzt keresni, én is ezt teszem, nekem bejött.
2010. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kedélyjavító sarki ABC /kocsma/ :)
2010. febr. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat persze sokat én se reméltem de gondoltam hátha van valakinek valami tuti tippje:)kocsma és abc már van.internetes munka? na erre kíváncsi lennék...
2010. febr. 23. 13:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Idegenforgalommal kapcsolatos vállalkozást ajánlanék, egy olyat, aminél szinte mindegy hol laksz. Részleteket inkább személyesen.
2010. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fodrászat 1100 lelkes falúban van nálunk 2, ennek ellenére 4 nap minimum mire időpontot kap az ember. Ráadásul még így is kikel várni vagy 2-3 nőstény ördög dajerját, vagy hajfestését pedig az enyémmel végez max 5-6 perc alatt (1200Ft). Péntekem totál ráment vártam 3 órát, ez alatt a kasszába számla minden nélkül befolyt 14 000Ft, 6 perccel később további 1200, 4 úriember várta még a tarvágást ami 900Ft és 5 perc alatt megvan, ráadásul a festék, vegyszerköltségek sincsenek...


Fodrászat megéri (30-40e/nap, havi 600-800e), de ha nem értesz hozzá, akkor ne kezdj bele Mekk Elek :)


Mihez értesz? SEMMIHEZ!

Mire van pénzed? SEMMIRE!

Akkor minek írod ki a kérdést?........

2014. jan. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!