Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Miért van az hogy jofogásra...

Miért van az hogy jofogásra feltöltök akármilyen terméket 20 embernél több nem nézi meg?

Figyelt kérdés
Más hirdetőnél nézem 500-600 -an nézik meg a hirdetésüket. Olx -en rengetek terméket eladtam jófogáson meg semmit!

2015. máj. 8. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Én se értem.Egy valamit raktam fel az OLX-re,sok jelentkező volt,meg is vették.Jófogásra több dolgot,senkit nem érdekelt :) így inkább vaterázok
2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a vevői oldal felől tudok nyilatkozni. Nem lehet normálisan rákeresni dolgokra, mert nem lehet szűrési feltételeket beállítani. Ha a kategórián belüli elemeket nézem és úgy akarom leszűkíteni a kínálatot nagyon hamar vége a dolognak mert ott is csak nagyon durva kőzelítéssel lehet szűkíteni. Olyanról ne is álmodjak hogy esetleg csak az új vagy csak a használt termékeket szeretném megtekinteni, mert nincsenek így ketté osztva a termékek. Pláne pl tv-nél márkára szűrés....

Így az az eredmény bármire rákeresek elém basz vagy 20 ezer terméket és mindet nyissam meg egyenként és olvassam el a rohadt leírást, mert ott van csak normális részletes információ. Hát megértem hogy másoknak sincs idejük így végignyálazni 20 ezer terméket... Szerintem ezért nem nézik a hirdetéseket és ezért nem tudtok eladni. A kereslet nem találkozik a kínálattal mert olyan béna az oldal h nem lehet egyszerűen megtalálni.


Ennyi erővel minek egyáltalán kereső meg kategóriák?

Basszák oda a főoldalra mind a 2 millió terméket azt jóvan! Aki akarja majd végigböngészi!

Ugyan ennyit érne akkor is az oldal mint most...

2015. máj. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A jófogás egyszerűen sz*r és kész.

Én regisztrálni nem tudok, mert nem enged belépni, hiába kattintok a megerősítő linkre emailben.

Üzenetekre válaszolni nem tudok, hiába kapok emailt h valaki fel akarja velem venni a kapcsolatot, magát az üzenetet már nem engedi megnyitni.

Hirdetéseket keresgélni nem lehet, mert "Sajnáljuk, hiba történt, látogasson vissza később."


Gondolom ez is olyan "Magyarország jobban teljesít" method...

2015. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jófogás mondta Lucsia, teljesen átment amatőr müködtetésbe, egyszerüen nem nőttek fel a feladathoz, azt sem tudják mit csinálnak. Ha rákeresel a m.jofogás.hu elfogadod a feltételeket, állitólag pár napon belül átkerülnek a holmiaid, bár még arról nem hallottam, hogy megtalálták-e.
2015. máj. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Némi szándékosság is van a vezetőség/üzemeltető részéről, hogy nem törik magukat annyira egy rendes kereső fejlesztéséért.

A tapasztalatok alapján az utóbbi hetekben eléggé abba az irányba terelik a hirdetőket, hogy a kiemeléseket megvásárolják. Ez állhat azok mögött is, hogy az ingyenes hirdetésmegújítás már nincs, böngészésnél pedig olyan hirdetéseket tolnak az ember arcába, aminek köze nincs a kereséshez, viszont kiemelt a hirdetés. Valamint akinek még volt a februári (valóban ingyenes) házhozszállítással hirdetésük feladva, azoktól a múlt héten elvették ezt a lehetőséget, cserébe ezen hirdetések megújításáért és némi "beszoktató" ingyenes kiemelésért.


Lényegében az új üzleti céljuk, hogy ha nem veszel kiemelést, akkor nem is nagyon fogják a vevők megtalálni a termékedet.

2015. máj. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!