Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha lenne 1 millió forintotok...

Ha lenne 1 millió forintotok akkor mibe fektetnétek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 12. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
K?rvakba meg drogokba
2015. júl. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Van 1 millió forintom (valamivel több), bankban fekszik.
2015. júl. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
Bele varrnám a párnámba.
2015. júl. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%
Online sportfogadóirodák bónuszait vadásznám le,arbitrázs fogadásokkal.
2015. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Csbk, picit segitenél nekem ebbe? annyira nem értek ehhez. esetleg irnál nekem részletesebben?
2015. júl. 12. 14:36
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

elültetném a kertbe, hátha kinő belőle egy pénzt termő fa.


Viccet félretéve olyanba fektetném amihez értek, és ahol a szerencsefaktor közel 0%.

2015. júl. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Manapság már csak hosszabb időtávra érdemes befektetni, mert annyira alacsonyak a kamatok. Én most feltettem be 1 millió Ft-ot alapkezelő cég származtatott eszközalapjába (mivel társvállalatuknál dolgozom, ezért megbízom bennük). Egy olyan eszközalapot választottam, ami mérsékelten kockázatos, tehát hosszabb távon valószínű ugyan hogy lesz valamennyi hozama, de nem biztos. Ha lesz, akkor viszont adómentes lesz, mert TBSz alszámlába tettem, ami 5 év után adómentes. :-)
2015. júl. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Krill válasza:
48%

1milla befektetésre elég kevés.

Mondhatni alap.

Ha van érzéked/időd, akkor azzal már éppen lehet tőzsdézni.

Viszont ha ez az összes pénzed, akkor véletlenül sem szabad kockáztatni. Ahogy a sportfogadásra sem verném el. Mindkettőnél azt kell alapul venni, ha elbuksz mindent, akkor se legyen belőle gondod.


Jelenleg az államkötvényeket érdemes venni ami alacsony kockázatú.


Esetleg tegyél fel a házadra napelemet ennyi pénzért. Ennek ugyan 7-8év a megtérülése, de viszonylag alacsony kockázatú.

2015. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Keito válasza:
66%

Tedd megfelelővé magadat ahhoz, hogy a haladó Európában tudj munkát vállalni:

1. Gondolkodj el a fentebb olvasható tanácsok magvas mondanivalóján, majd tudatosítsd magadban, hogy hol és kik között élsz...

2. Ha nincs kellő nyelvismereted akkor fejleszd a német és angol nyelvtudásodat.

3. Keress munkát Európában és ha találtál, a maradék pénzből utazz oda, bérelj lakást, helyezkedj el, majd dolgozz.

4. Ha idáig eljutsz, akkor ráébredsz, hogy egy-két havi keresetről kérdezted meg, hogy mibe fektesd.

5. Néhány év munka után az ottani megtakarításodat viszont fektesd abba, hogy megalapozod életed abban az országban, ahol értenek és megbecsülnek.

2015. júl. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
aranypiac.hu. Fizikai arany,ha van időd várni amíg 1200 USD ről felkúszik az ára 2000 dolcsira.Az ár unciánként értendő.
2015. júl. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!