Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » A Vaterán üzletszerűen árulás...

A Vaterán üzletszerűen árulás hogyan működik?

Figyelt kérdés

Szeretnék eladni külföldi oldalakról rendelt termékeket.

Arra lennék kíváncsi, hogy hogyan lehet a vaterán árulni úgy termékeket, hogy a termék külföldről érkezik a megrendelő címére? Csak a törvényes formájára vagyok kíváncsi, ugyanis látok több olyan eladót is vaterán, aki a megrendelésről eszámlát küld, viszont írja is hogy a termék külföldről érkezik. Ők honnan rendelnek, és hogyan?



2015. júl. 16. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
ebay vagy más külföldi oldalról. Adsz számlát, tudod bizonyítani az árucikk eredetét és adózol a bevételed után... mehet is.
2015. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki ezt mondja viszont az a gond, hogy vaterán láttam egy pár terméket amit aliexpressen is, de a vaterás eladónál olcsóbb volt az összes termék mint magán az aliexpressen..és mivel a szállítas külföldrõl 15napon túl volt megjelölve nyilván nem raktáron lévő tömegesen megrendelt darabokról volt szó. Szóval csak ezt nem értem, hogy hogyan tudják ilyen olcsón adni, illetve hogyan igazoljak az eredetén és adnak számlát, ha a kínai árusok nem adnak(mivel ez nem jellemző rájuk)
2015. júl. 17. 10:29
 3/4 A kérdező kommentje:
És az úgy mennyire törvényes, hogy az árut az után rendelik egy külföldi oldalról, hogy a vevő leadta a rendelést...igy elképzelhetetlennek tartom a szálát és a többidolgot, ha az áru mégcsak megsem fordul nálad...vagy lehet hogy kissé elmaradott a tudásom e téren...egyébként köszönöm a válaszod! :)
2015. júl. 17. 10:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Levámoltatja, ha levámoltatja, akkor van róla számla.
2015. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!