Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást indítanál,...

Milyen vállalkozást indítanál, ha lenne 1 millió Ft-od, ha lenne 5 millió Ft-od és ha lenne 10 millió Ft-od?

Figyelt kérdés

Tudom, nem én vagyok az első aki felteszi, de sok "hasznosat" eddig még nem sikerült kiszűrnöm a feltett kérdésekből, ezért teszem fel ismét én is. Lehet, hogy már uncsi, és már a fejét fogja 1-2 ember, de komolyan kérdezem!

Hogy mire kell?? Megríni 2 hét alatt egy sikeres, üzleti tervet, aminek minimum 20 oldalnak kell lennie! Nem szeretem a Ctrl C; Ctrl V-t.



2015. okt. 10. 09:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
0%
lehet eladni videjatekot mashol, ahol nincs a ceg, arrol az ered.
2015. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
egyebkent ne szabad félni a telyes vesztesegtöl.
2015. okt. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy 10millió távolról sem elég egy ilyen cég elindításához. Ha egy 5 fős szoftverfejlesztéssel foglalkozó céget nézünk, ez kb. fedezné a munkaeszközöket, a feltétlenül szükséges irodabútorokat, meg kb. 2havi munkabért és bérleti díjat meg a cégbejegyzéssel járó költségeket.
2015. okt. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
azaz 10szeres munkaber, 10 x mondjuk mennyiröl beszelünk, mit gondolsz mit kap egy jo fiatalember videkon mondjuk zalaegerszeg periferiaján?
2015. okt. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ebből egy szót se értettem.
2015. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Ja, már értem, 5x2. Szerintem nettó 250-300 alatt csak junior fejlesztők állnak szóba veled, azok meg nem fognak összerakni neked eladható szoftvert. A cégnek pedig nem csak ennyiba kerül egy alkalmazott, van egy csomó járulék meg egyéb költségek.
2015. okt. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
mit kereshet egy jo dolgozo ezert a munkaert ebben az üzletág a zalaegerszeg külterülét?
2015. okt. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
jol tudni, azert köszönöm.
2015. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"sok "hasznosat" eddig még nem sikerült kiszűrnöm a feltett kérdésekből"


Vagy b_sztál elolvasni a hasonló kérdéseket, vagy veled van a baj. Milliószor lett tárgyalva, de elég nagy butaság azt hinni, hogy komplett üzleti tervek szállingóznak majd.

2015. okt. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Tehenet kell tartani arra van nagyon szép állami támogatás. 5 millióból megvan a telek meg a kezdő "készlet" Aztán szaporodik magától csak munka van vele ami sokaknak büdös.
2015. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!