Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mire költsem a pénzem? Kérem...

Mire költsem a pénzem? Kérem hogy minnél többen válaszoljanak.

Figyelt kérdés

Húsvétre ha minden igaz kapok 50 Eurót! De van 2-3 ötletem hogy mire költsem de nem tudom el dönteni!( éves fiu vagyok és lehet hogy kicsit nehezebb nektek de Vajdasági vagyok szóval dinárban fizetek)(De eurót fogok kapni)


1.Szeretnék egy APN 4-es motrot! Az ugy lenne hogy a testvérem ha lesz elég hülye akkor segít hogy kb.: egy 180-200 eurós motrot birjak venni!


2.Szeretném fel erősíteni a gépem! 512mbRAM-ról minimum + 1GB, (nem tudom mennyibe kerül) És 32mb grafikus kártyáról minimum 246-ra de jobb lenne 512mb!


3.az egy hobbi! azt nem tudom mennyire költeném rá a pénzem az a Pirotechnika! Itthon ilyesmit csinálok de arra majdnem elég a zseb pénzem+vagy uzsonna pénz!


2010. márc. 19. 20:18
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Talán már sosem derül ki, hogy mi lett az 50 Euro sorsa. :(
2022. jan. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Hallod nem emlékszem. De ne hibáztass 15 éves voltam
2022. ápr. 25. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!