Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintettek mire költsem? :O

Szerintettek mire költsem? :O

Figyelt kérdés

kaptam apukmtól 6000-ezer forintott mire költsem???

12éves vagy am!!


2010. dec. 5. 16:05
 1/9 anonim válasza:
vegyél belöle ruhakát pl.:Csőgatyát,Felsőt,Melltartót,Tangát,Felsőt,Zokni mitomén vagy vegyél belöle.....amit akarsz..:Dnemtomxd
2010. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
parfüm
2010. dec. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ruhát :)
2010. dec. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tedd be takarékba, hadd kamatozzon, ha nem tudod mit szeretnél venni belőle. Akkor igazán semmire sincs szükséged!
2010. dec. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

ha nincs olyan amit venni szeretnél most konkrétan, akkor ne nyúlj hazzá, hanem gyűjts egy kicsit. úgyis nemsokára karácsony és nem tudom, hogy szoktad e, de megajándékozhatod valamivel a szüleidet, tesódat. de nyilván valamilyen kisebb dologgal, nem muszáj mind a 6000 Ft-odat ajándékra költeni.

de döntsd el te, te pénzed :)

2010. dec. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Így van, ha nem tudod, mire költsd, akkor ne költsd el. A pénzt nem kötelező rögtön elverni, csak azért, mert van, nem kell rohanni, és mielőbb túladni rajta, és valami hülyeséget venni, amit mi ajánlunk. Tedd be szépen valamire kamatozni, és ha később szükséged lesz egy kis pénzre, akkor nem kell a szülőktől kérni. Én ennyi idősen mindig tiszta büszke voltam magamra, volt egy-két megtakarított ezresem. :)
2010. dec. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem véletlen kaptad: nemsokára itt a karácsony! A legjobb, amire költheted, hogy ajándékot veszel belőle a családodnak, a barátaidnak.
2010. dec. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köccöntem a wálaszokat!!!
2010. dec. 6. 16:04
 9/9 anonim ***** válasza:
6000 ezer? Az 6 millió, abból akár egy saját lakást is vehetsz!
2010. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!