Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudom kijelentetni egy...

Hogyan tudom kijelentetni egy cég telephelyét az otthonunkból?

Figyelt kérdés
A házunkból szeretnénk kitenni apám cégét, mivel itt van a cég telehelye.Hogyan tudom ezt megtenni?

2015. nov. 17. 21:17
 1/1 Mindenkinek válasza:

A cégnek kell egy tértivevényes levelet írni, hogy a továbbiakban nem biztosítja a telephelyet a ..címen, jelentse ki a cégbíróságon, és igazolja ezt 8 napon belül. Ha nem tesz ennek eleget, szintén tértiv. levében közölni kell a cégbírósággal, hogy megszűnt a cég telephelye, felszólították ennek a bejelentésére, de nem tett eleget.


Csak az ingatlan tulajdonosa vagy haszonélvezője, bérlője jogosult a felszólítást írni.

fővárosi Törvényszék Cégbírósága, 1051 Budapest, Nádor u. 28. Levelezési cím: 1363 Pf. 17;

2015. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!