Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 25 éves vagyok, lehet belőlem...

25 éves vagyok, lehet belőlem 30 éves koromra sikeres vállakozó?

Figyelt kérdés

4 éve (21 évesen) volt egy üzleti elképzelésem amiről kiderült hogy sikeres. Végül egyébb okok miatt nem én valósitottam meg hanem más, de az alap ötlet jó volt.

Azóta fejlődtem, szerencsém volt olyan emberek mellé kerülni akik sikeres és tapasztalt vállakozók. Nagyon sokat tanultam tőlük az utóbbi 4 évben. Most más ötletem van de a celkituzesem az hogy 30 éves koromra már olyan vállakozást építek fel amiből megtudok élni nehézségek nélkül.

Sokan nem hisznek bennem, nem értik miért nem állok be alkalmazottnak x összegért.



2016. febr. 27. 17:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
28%

"legalább 1 ember, aki nem sz@ros bérrabszolgaként képzeli el a jövőjét. "

Majd az alkalmazottai lesznek a bérrabszolgák. Vagyis mondjuk kitalálja, hogy a gyári munkások rajta keresztül dolgozzanak. Hatalmas.


"Ha nem ez az ötlete sikerül, akkor sikerül egy másik, de legalább élete végén elmondhatja magáról, hogy megpróbálta és nem csak álmodozott a jólétről."

Aha élete végén elmondhatja, hogy elvesztett 3x50millát. Remek.


10-ből 10 vállalkozó dolgozik. Pl kőműves, programozó, szenyvíztisztító.


A világon egy példát mondjatok már akinek ez a gondolkodás bejött, hogy dolgozni nem akarok, csak egy vállalkozást.

Pl selfybot, rubikkocka, hulahopp. Ahhoz le kell gyártani kismilliót kínába, reklámozni, és az időzítés is nagyon fontos. Ezek 50millás tételek.


Sok h lye azt hiszi, ha a gyárba hegesztek, akkor bérrabszolga vagyok, de ha vállalkozóként hegesztek a gyárnak már nem. Pedig kb akkor is ugyannyit keresek, mert ez a versenyszféra. Ha máshogy gondoljátok legyetek hegesztő vállalkozók.

2016. febr. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
16%
Nem hiszem, mert akkor nem itt kérdezősködnél.
2016. febr. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
54%

Mi volt a nagy ötleted, amit lenyúltak???

Mivel már "lenyúlták" így nem kell félned, hogy mi is lemásoljuk.


Bár gondolom megint az olcsón venni drágán eladni ötletről van szó...

2016. febr. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Nem az olcsón venni drágán eladni, vatera/e-bay féle mutyizás volt a nagy business.


Nem azt írtam hogy lenyúlták hanem más valósította meg.

2016. febr. 27. 21:42
 15/22 anonim ***** válasza:
29%
4 éve 16 éves voltam, és akkor már legalább 2 éve nekem is megfordult a fejemben a vatera ebay mutyizás, szóval kérdező te igazából tőlem loptad az öteletet
2016. febr. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
24%
A vallalkozo megvalositja a projectjeit, a rinyalo kislanyok meg ertelmetlen kerdeseket tesznek fel gyakorikerdeseken.
2016. febr. 28. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
19%
Oszt tőkéd van-e hozzá? Ha nincs, akkor nem lehetsz.
2016. febr. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Tehát összefoglalva nem is volt ötleted sem :)
2016. febr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
76%
azért aki lepontoz, ott is van egy erős csordaszellem a hülyeség felé
2016. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Csináld!

Én vállalkozónak születtem. Imádom a kapitalizmust, pedig 14 éves voltam a rendszerváltásnál. 16 évesen már arról fantáziáltam miből lesz pénzem. 18 évesen már multiknak dolgoztam a saját cégemmel. Nem mondom, hogy nem volt pár sötét évem ,de ma már nagyon jó.

2016. márc. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!