Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » 25 éves vagyok, lehet belőlem...

25 éves vagyok, lehet belőlem 30 éves koromra sikeres vállakozó?

Figyelt kérdés

4 éve (21 évesen) volt egy üzleti elképzelésem amiről kiderült hogy sikeres. Végül egyébb okok miatt nem én valósitottam meg hanem más, de az alap ötlet jó volt.

Azóta fejlődtem, szerencsém volt olyan emberek mellé kerülni akik sikeres és tapasztalt vállakozók. Nagyon sokat tanultam tőlük az utóbbi 4 évben. Most más ötletem van de a celkituzesem az hogy 30 éves koromra már olyan vállakozást építek fel amiből megtudok élni nehézségek nélkül.

Sokan nem hisznek bennem, nem értik miért nem állok be alkalmazottnak x összegért.



2016. febr. 27. 17:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Sikerült? Letelt az 5 év :)
2022. jan. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:
Részben, de nem lettem még milliomos.
2022. jan. 12. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!