Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek engedélyekkel,...

Szerintetek engedélyekkel, mindennel együtt mennyiből lehetne vegyesboltot nyitni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 17. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:

3 millió.

De most csak a hasamra ütöttem, ugyanis erre nem lehet pontosan válaszolni:

Saját üzlet vagy bérled, lenne-e alkalmazottad vagy magad csinálnád, milyen állapotban van, fel kell-e újítani vagy eddig is bolt volt, rengeteg kérdés, mekkora lenne az árukészlet? stb. Pl. pénztárgép 150 ezer ft, alkalmazott havibére kb. 150 ezer ft és így tovább...

2016. márc. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, pár száz ezerből is megy tudsz nyitni, de ha a forgalmad a fedezeti pont alatt marad, nem sok értelme van. Ha meg felette, akkor miért ölnél bele a szükségestől többet a nyitásra?
2016. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Norbi, pár százezerből vegyesboltot? Azt hogy?

A múltkor leírtál egy csomó mindent, (tűzoltókészülék,pénztárgép, meg min. 1 hűtő), ami a nyitáshoz kell és akkor még beszéltünk az árukészletről (a kis KATA-s :-) vagyok)

Hááát, nem nagyon hiszem, hogy 1 millió alatt meg lehet állni. De ha igen, akkor kérlek ecseteld, mert akkor szerintem máris nyitok egyet :-)

2016. márc. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*jav, mert kimaradt egy szó:

"és akkor még NEM beszéltünk az árukészletről"

2016. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván árukészlet azon felül van, de azt meg lehet oldani olyan eszközökkel, ami biztosítja a kis forgási sebesség mellett, a halasztott idejű fizetések tarthatóságát. Vagyis szállítólevéllel beszerezni az árukat, esetleg italcégek partnerek lehetnek bizományos kihelyezésben, pékek, hetente számolnak el, ahogy a tejesek is pl. A lényeg a észlegazdálkodáson és a szállítási szerződéseken van ilyenkor. Így abba nem feltétlen kell beleölni nagy pénzeket, pláne ha kis helyről van szó.
2016. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Oké, köszi, így már értem :-)
2016. márc. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!