Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan tudnék javítani az...

Hogyan tudnék javítani az anyagi helyzetemen?

Figyelt kérdés

A jelenlegi munkahelyemnek éveken belül befellegzik, és munkát se kapok mivel nem rendelkezek szakmával.

Most még van pénz számlára, és ételre is, de ha így megy tovább nem tudok majd mihez kezdeni.

Saját vállalkozáson töröm fejem, esetleg valami máson, amivel saját kezűleg tudok pénzt termelni.

De nagyon nincs ötletem, elég lenne ha csak annyit tudnánk keresni, amivel vehetek egy új pc-t, utána már sokkal könnyebb lenne a dolgom, főleg mivel tudok rajzolni, és az animációhoz és az angol nyelvhez is értek egy kicsit, persze rám fér még a gyakorlás.



2016. máj. 5. 12:41
 1/1 A kérdező kommentje:

Mellesleg vállalkozást azért nem indítottam még akár online, mivel adózni kell, én meg Szerbiában élek.

A Szerb nyelvhez nem értek, nem is volt rá szükségem elvégre egy olyan városban élek ahol erre nincs szükségem, még a boltosok is magyarok.

(vajdaság)



Szakmával azért nem rendelkezek, mivel már gyerekkoromban beálltam dolgozni, és a szüleim is mind szegény családból származnak, így a nulláról kezdtek ők is mindent.

Az iskolát nem tudom folytatni, mivel ha folytatom az azt jelenti hoyg nem tudok dolgozni, és a buszt se tudnám kifizetni. Szóval ha lehet a trollok kíméljenek.

2016. máj. 5. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!