Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ti milyen vállalkozásba...

Wolferl kérdése:

Ti milyen vállalkozásba kezdenétek bele ma Magyarországon, ha lenne tisztán, és szabadon felhasználhatóan 15 millió forintotok?

Figyelt kérdés
Tudom, ez nem sok pénz mostanában egy vállalkozáshoz, de éppen ezért lennék kíváncsi a véleményetekre. Lehet vajon a mai körülmények között ebből valamilyen hasznos befektetést csinálni, vagy vállalkozást indítani?

2016. máj. 25. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkodtam már. Igazából elég nehéz a helyzet, már nincs "tuti" ötlet. Én arra számítok, hogy itt 10 éven belül brutális szakmunka hiány lesz, úgyhogy ezt próbálnám megfogni valahogy (burkolás, ács munkák).
2016. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
olyanba amihez értenék, vagy amit szeretek csinálni + amire mutatkozik fizetőképes vásárlóerő. amire nincs rálátásom.. abba nem ölnék egy fillért se.
2016. máj. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Egyetértek az előzővel. Vállakozást említettél, és nem befektetést. Vállalkozni csak arra szabad, amihez értesz. Bármennyi pénzből el lehet indítani bármilyen szakmakörben egy vállalkozást.


Én anno 50.000 Ft-ból indultam, és szerszámokat vettem. Nehéz volt így kezdeni. Van, aki úgy kezdi, ahol én most tartok, és így jobb esélyekkel indul, talán sikeresebb is lesz.


Persze benzinkutat nem fogsz ennyiből nyitni, de vehetsz egy CNC gépet, és lapátolod haza a lóvét - ha értesz hozzá.

2016. máj. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdéseden belüli második kérdésre : igen .
2016. máj. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!