Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Örököltem 10 milliót. Mibe...

Örököltem 10 milliót. Mibe fektessem be?

Figyelt kérdés

Bármilyen életképes ötlet érdekelne, akármilyen téma.


21/F



2016. máj. 27. 01:19
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%

Sok lehetőség van, nincs tökéletes befektetés... Ezt nem mint szakértő, hanem mint egyszerű ember mondom.

Szerintem mindig az a jó, ami téged is érdekel, mert valószínűleg annak jobban utána fogsz nézni. Vakon nem éri meg belevágni semmibe.

2016. máj. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Mindenen lehet nyerni és bukni is.


Például a mai kamatkörnyezetben népszerű, és biztos 10 percen belül jön valaki, aki megint a "fektess ingatlanba, és add ki" ötletet javasolja, de jelenleg valahol a csúcs felé közelítenek az ingatlanárak, egyre több szakértő jósolja, hogy k fog pukkadni a lufi. Innentől viszont ember nincs, aki megmondja, hogy ez 3 év múlva következik be, és mindenki egy csomót buki, vagy 15 év múlva, és bőven belefér.


A részvények szintén hatalmas rallyn vannak túl, a kötvényhozamok és betéti kamatok a béka feneke alatt, ráadásul kamatemelési ciklus előtt vagyunk. Vállalkozás indításhoz elég a pénz, de ha nincs ötleted, nincs szaktudásod, akkor gyorsan el fog folyni, az n+1 GSM shopot meg nem érdemes megnyitni.


Mindezt csak azért írom, hogy lásd nincs tökéletes eszköz, nincs végső tanács, az egész attól függ, hogy miben hiszel, mire teszed a voksod, hogy mennyire mersz kockáztatni, mennyire viseled el, ha mondjuk a tőkéd egy részét elbukod, mennyire tervezel hosszú távra.

2016. máj. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Attól függ mit szeretnél csinálni és mennyi hozamot vársz el. Én például már lusta lennék vállalkozni, tehát betenném a pénzt kamatozni mondjuk állampapírba. Tudom, nem hoz sokat, de ha eddig nem hiányzott az a pénz, akkor termeljen csak nyugodtan egy kis kamatot.

De ha vállalkozni szeretnél, ennyiből már el lehet indulni, bár semmi sem garantált.

2016. máj. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Ingatlan.
2016. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Igen, az ingatlanon én is gondolkodtam, de az most tényleg nem jó.


Tudom hogy nincs tökéletes üzlet, minden kockázatos, de aki mer az nyer =) Elviselhető ha bukok egy részt, ez benne van a pakliban...


Hosszú távra terveznék, ebből szeretnék megélni.


Vállalkozásban gondolkodtam, de nincs semmilyen ötletem és nincs hozzá tudásom, erről még tanulnom kellene. Tud valaki erre valamit ajánlani?

2016. máj. 27. 18:58
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

Tanulás, vállalkozás.

Ingatlanba már ne. Telítődik a piac.

2016. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél rajta namecoint. Most eléggé lent van az ára.
2016. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Aki lepontozott annak mondanám, hogy jelenleg a namecoint ára 0,35 USD/namecoint nézze meg egy év múlva majd az árfolyamot.
2016. jún. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6%
3 nap telt el. És a namecoint ára 0.38 namecoin/$1 vagy is ha 3 napja vettél volna 0.35 namecoin/$1 árfolyamon 10 millióért az kb 103900 namecoint 275 ft árfolyamon számolva tranzakciós illeték 207.8 namecoint és eladtad volna három nap múlva 0.38/$1 árfolyamon a 103692 namecointodat azt azt jelenti, hogy kaptál volna 39402 USD - 79 USD tranzakciós illeték 39323 USD *275 Ft az 10 813 825 Ft 3 nap alatt csináltam neked 813 825 Ft profitot.
2016. jún. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%

Itt nyomon tudjátok követni a NMC/USD árfolyamot jelenleg 0.381

[link]

2016. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!