Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit érdemes manapság gyártani,...

Dona kérdése:

Mit érdemes manapság gyártani, amire kereslet is van, a gépek adottak?

Figyelt kérdés

Mit érdemes manapság gyártani, amire kereslet is van, a gépek adottak lesznek.

(Egy pályázatíró ismerősöm jelezte aki ezidáig minden beadott pályázatát megnyerte hogy lenne egy számomra nagyon esélyes pályázat mikro vállalkozás indítására, légy szíves ne erre reagáljatok, csak a válasz segítésére írtam le)

Vannak ötleteim, pl.: bútorgyártás vagy ruhagyártás, azonban nem tudom mennyire állnák meg a helyüket.

Kizáró tényező az élelmiszergyártás és feldolgozás.

Van helyi tehenészet, és azt hiszem szőlőtermesztés is ha ez segít valamit.

Bármilyen jellegű ötletet szívesen veszek, előny ha viszonylag könyen magánszemélynek és áruházaknak/cégeknek is értékesíthető.

Építő jellegű válaszokat szeretnék, várom szíves válaszotokat.



2016. jún. 3. 12:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Temetkezési kellék gyártás.
2016. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint például? Tudnál példát írni? Valamint azt hogy és hova lehet eladni? Temetkezési vállalkozásokhoz?
2016. jún. 3. 13:48
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

mihez van végzettséged. Nem gyárthatsz csak úgy bármit, ami kipattan a fejedből.. nem beszélve a jogi dolgokról.


Másik, hogy szerintem nem a terméken van a hangsúly, hanem azon, hogy az adott termék célközönségét hogy éred el.



bútorgyártásból kiindulva ugyanúgy van vevő az ikeás lapra szerelt bútorra, mint az egyedi beépítésű, mangrove fából épült bútorra. Kérdés, hogy hogy illetve mennyiért tudod elérni a célközönségét, hogy még hasznod is maradjon?

2016. jún. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tételezzük fel, a bútorgyártásnál maradok.

Tegyük fel hogy viszonylag olcsóbban tudom adni mint mások, úgy hogy hasznom is marad, tételezzük fel h mind ez adott.

Kinek tudom eladni? Eltudom adni bútoráruházaknak, vagy magánszemélyeknek ha ugyan azt a minőségek vagy még jobbat kapnak, olcsóbban?

2016. jún. 3. 19:10
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

"Tegyük fel hogy viszonylag olcsóbban tudom adni mint mások"


Mégis hogyan? Főleg úgy hogyan hogy nem értesz hozzá?

2016. jún. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés, ezt a részt bízd rám.

A kérdés hogy bútorüzletbe értékesíthetem-e vagy magánszemélyeknek?

2016. jún. 3. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
Kérdező 10-11-nek tippellek, így tovább és a végén még lesz belőled valaki nagy korodra :)
2016. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!