Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sokan miért panaszkodnak hogy...

Sokan miért panaszkodnak hogy a főnökük nem empatikus, mikor pont az alkalmazotti trehányság miatt lesz sok főnök olyan amilyen?

Figyelt kérdés
Most lettem főnök és rájöttem hogy szörnyűek az alkalmazottak. Mindenkit csak az érdekel hogy minél kevesebbet kelljen dolgozni, minél több pénzért. Ha meg rájuk szólok hogy figyeljen jobban oda, mert több kárt csinál mint hasznot akkor be van sértődve hogy "nem ilyennek ismert meg".
2016. aug. 30. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

most az a bajod, hogy nem mindenki olyan munkamániás mint te?


az alkalmazott a 8 órájáért kapja a fizetését, nem pedig a munkájáért. ha 10 óra munkát végez el 8 óra alatt, akkor is csak a 8 órás fizetését kapja meg.. ezek után nem fogja törni magát!

2016. aug. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Pont ez a baj első,hogy az emberek a munkahelyüket nem érzik magukénak,dolgozgatnak,de a magas fizut azért elvárják.

Kérdem én,mire fel járjon neked magas fizu,ha szüttyögsz?


Olvasd el az én kérdésemet:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


Pont erről szól.

2016. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Tudod, sok Pistike nem akar semmit csinálni. De elvárja hogy havi millió fizetése legyen.Ők vannak felháborodva mi az hogy "munkájáért" kevés pénz kap érte.
2016. aug. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kedvencem ahogy megprobaljak egymast kiturni es hozzam jonnek neha kamu dolgokkal besugni a "havert". Persze face to face ok haverok, de kulon-kulon mar gondolkodtam rola, hogy felveszem mint mondanak a masik hata mogott. Fergeteges.


Persze ha valami osszetuzes van, akkor osszefognak. Ha meg nekem van igazam a masik ellen a harmadik csak les, mint a hal. Pedig ot is bosszantja, hogy Jani minden reggel kesik.


Nekem kene tapsikolnom, ha a munka el van vegezve, de komolyan vicc, vagy ha gletteles utan felsepreget azert meg kell dicseni, kulonben nem ismerem el a munkajat.


Utalok mar dolgozni ezzel a csapattal. Sokaig megy igy lecserelem az egesz bagazst, sorban allnak a helyukre, nem beszelnek nemetul se, megkedveltem oket, a csaladjukrol is sokat hallottam, de szerintem ha nem en lennek a fonok mar reg kivagtak volna a bagazst.

2016. dec. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az idegbajt nem birom, az allando stresszt, hogy mindenen felkapjak a vizet, ha szolok nekik. De bazki ez a dolgom nem??

Ha nem lenne ram szukseg, akkor dolgoznanak maguknak! Akkor miert nem dolgoznak maguknak, ha olyan ugyesek?

Azt hinne az ember, hogy jot tesz, hogy europai fizetest kap kulfoldon, nem magyar minimalbert, nyelvet se kell tudnia, a kocsi pentek-vasarnap hozza-viszi, de nem ez se jo.

2016. dec. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lcps ***** válasza:

A te dolgod a munka megszervezése, a dolgozok feladatainak meghatározása, ellenőrzése. A kommunikáció, információk ismertetése. A dolgozók vezetése.

Egységes rendszerben kell gondolkodj és ezt át kell tudnod adni a beosztottjaidnak!

-Ha csak a fegyelmezést tartod megfelelő eszköznek akkor nem fognak megtűrni!

Képezd magad ezen a területen.

2017. okt. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!