Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan hogy ötletre szponzo...

Greenko22 kérdése:

Van olyan hogy ötletre szponzort keresni? El lehet adni az ötletet?

Figyelt kérdés
van egy ötletem és ugye kellene hozzá egy kis pénz, hogy megvalósuljon. lehetne belőle profitálni. hogy működik ez ?

2017. jan. 2. 18:14
 1/6 zoli1212 válasza:

lehet profitálni

csak sose add el mert akár több milliót is érne az ötleted

nálunk itt kint vannak ilyen cégek akik megveszik az ötleteket és utána rohadt nagy pénzt csinálnak belöle viszont utána nincsen beleszólásod már

2017. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Kickstarter.com
2017. jan. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Donald J. Trump ***** válasza:

Ötlete mindenkinek van, csak kérdés, hogy meg is tudja-e valósítani. Ha nem, azt írd meg szépen valami tudományos folyóiratba, aztán az akadémikusok meg jövőkutatók szépen elvitatkozna rajta pár évtizedig.

Ha meg meg is tudod csinálni akkor ne másra várj, hanem vágj bele, akár miniatűr modellben építsd meg először vagy rakd össze LEGO-kockákból vagy valami. Ha odamégy egy business angelhez azzal, hogy neked van egy jó ötleted de csak körbeírni tudod akkor azt látja rajtad, hogy csak a pénz motivál, a munka nem, s elhajt a csudába egy kanyi buznyák nélkül.

2017. jan. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a helyzet a következő. én pontról pontra leírtam már a tervem. ott akadtam el, hogy megvalósítás... mármint kellene készíteni egy amolyan tesztelni valót. na most ha megvan az elképzelés, akkor hogyan kezdjek bele ? valakivel csak társulnom kell, aki rendelkezik tőkével, meg tudja hogy az ilyenkor min kell végig menni.

köszi az eddigi válaszokat.

2017. jan. 3. 10:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Vannak olyan külföldi "Crowdfunding" oldalak ahol leírhatod az ötletedet részletesen (legfőképp angolul) és hogy ennek az ötletnek a megvolósítása mennyibe kerül mennyi a cél és aki lát benne fantáziát az hozzájárul kisebb vagy nagyobb öszeggel.


[link]

2017. jan. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mi ez a nagy ötlet???


Ma 5 embertől kaptam a következő üzenetet, kicsit lerövidítve: olcsón venni és drágán eladni!


Ez sajnos még ötletnek sem minősül, dolgozzál még rajta :)

2017. jan. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!