Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozásba érdemes...

Chrisbeer kérdése:

Milyen vállalkozásba érdemes gondolkodni? 20017ben?

Figyelt kérdés
van rá 3 misim de ötletem nincs illetve lenne csak az olyan 8-10 milió lenne et a 3 milliót is elég volt meg szerezni

2017. jan. 23. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
19%
Nyiss valami streetfood kocsit.
2017. jan. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem nem érdemes vállalkozni.

Nagyon drága fenntartani egy vállalkozást, béreket fizetni.

Ha nincs egy tuti ötleted (és nincs) akkor ne kezdj inkább bele, mert csak elbukod a pénzed.

2017. jan. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Írj egy "Hogyan tanultam meg helyesen magyarul" könyvet, később tarthatsz róla előadásokat is. Sokan nem tudnak helyesen írni, és nincs előttük egy példakép, aki megtanult.

Pedig vannak elődök, például dagiból lett már fogyasztó tanácsadó, félénkből randiguru, hajléktalanból marketinges blablakirály...

De helyesírási még nincs!

Te lehetsz az első!

3 misi se kell rá, de sokkal többet kaszálhatsz vele. Lehet saját branded, lehetnek termékeid (pl. Tudok helyesen magyarul kitűző, póló, app), franchiseban árulhatod a jogokat. Tuti megérné.

2017. jan. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
20017 messze van még bátya ráérsz gondulkodni!
2017. jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
időutazás?
2017. jan. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"20017 messze van még bátya ráérsz gondulkodni!"


Annyira tudtam, hogy valaki beleköt ebbe....

2017. jan. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3 misiből semmi vállalkozást nem érdemes.

Csak vegyél egy számlatömböt adószámosként aztán piacozz, mást nem ajánlok, és felesleges is.

Még webshopot sem érdemes, mert lenyom a járulék mire bepromózod, meg a google beindexeli.

2017. jan. 25. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
bocsi csak el írtam :D értelmes válaszok vannak úgy látom :D
2017. jan. 25. 21:21
 9/9 Steve coach ***** válasza:
Azt javasolnám, hogy egy létező vállalkozásba szállj be, ami már bizonyította hogy működőképes - de valamiért tőkehiánnyal küszködik. Az eddigi működési és költségadatokat tudod elemezni, rájöhetsz olyan hiányosságokra amit a tulajdonosok idő-tudás vagy pénzhiány miatt nem tudtak megszüntetni. Ha valódi piaci igény vagy arra a termékre vagy szolgáltatásra, amit ez a vállalkozás nyújtani tud, akkor érdemes beszállni, támogatni a felfutásukat.
2017. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!