Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Butor gyárat szeretnék nyitni...

Butor gyárat szeretnék nyitni ilyenek az el képzeléseim, jók vagy nem jók?

Figyelt kérdés

FA:24800 (idővel ingyen lenne,mármint saját erdő rész,)

Gépkezelő:10x480eu

Kárpitos:10x480eu

csomagoló:20x380

Kihordó(szállitó):8x500eu

kertész(ha már lesz erdő azt valakinek gondozni is kel):10x500eu


mégis,hogyan müködik a butor eladása?be fektetők kellenek,mármint butor árus cégek?ill.hogyan müködik ez teljes mértékében?


2017. febr. 4. 13:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ugyanakkor azért nem bántanám , mert nekem valahogy az érződik a szavaiból, hogy határontúli magyar lesz ő."


pedig ez sajnos nem menti fel az alól, hogy 0 fogalma van az egészről... Dolgozom együtt határon túli magyarokkal, előfordul, hogy a TB járadékot éppen nem tudja magyarul hirtelen megnevezni, vagy valami hasonló szakszó nem jut eszébe, de azért nem szakmai alap szavakkal van problémája, és nem keveri az erdészt a kertésszel, ami határon túl magyarok esetében is 6-8 éves korra azért tisztázódik...



A kérdezővel nem az a gond, hogy hirtelen nem jutott eszébe magyarul az igazgatótanács elnöke kifejezés, hanem az, hogy az egész témáról kevesebb fogalma van bármilyen nyelven, mint amit egy tesz-vesz városból ki lehet olvasni...

2017. febr. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
64%

Mindenesetre az estét feldobta... 😀


Amúgy , ha próbálsz elvonatkoztatni ettől a nagyüzemi konstrukciótól és azt mondod kicsibe már ügyködsz én szvsz azt javasolnam próbálj meg környéki kézműves fesztiválokon rendezvényeken megjelenni velük vagy egy- egy mintadarabbal bemutató darabbal, amiket helyben is el tudsz adni, esetleg képes katalógus mellé. Ismerős rönkbutortol a fakanálig sokmindemt csinál és minden évben összefutunk vele az ország több pontján is a bortartotol a tron -szerű karosszékig tényleg szép dolgai vannak és járja a rendezvényeket évek óta eredményesen .

2017. febr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet olyant szerezni aki el adja a gyártot butorokat??azt,hogy hivják?
2017. febr. 4. 20:22
 14/23 anonim ***** válasza:

Én nagyon háborognék a bútorgyáradban, ha csomagoló lennék, mert csak 380 euro-t kapnék, a gépkezelők meg 480 euro-t.

Amúgy üzletkötő, értékesítő adja el a bútorokat.

2017. febr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm,sikerutl el érnetek,hogy be fejezem ezt az egészet :) keddves tőletek :) minden tiszteletem a Magyaroké :)
2017. febr. 5. 13:08
 16/23 Donald J. Trump ***** válasza:
Megtiszteltetés, hogy mi lehetünk a hibásak, amiért 0 műszaki érzékkel áldott meg a sors/családod/iskolád.
2017. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Tetem fel egy kérdést!nem tudtátok ráa választ!,nem azt kérdeztem menyi az érzékem hozá,


"""(mégis,hogyan müködik a butor eladása?be fektetők kellenek,mármint butor árus cégek?ill.hogyan müködik ez teljes mértékében)""

2017. febr. 5. 13:59
 18/23 anonim ***** válasza:

"Tetem fel egy kérdést!nem tudtátok ráa választ!,nem azt kérdeztem menyi az érzékem hozá, " - Kaptál rá választ. Nem jók az elképzeléseid.


A befektetők a cég indulásában, felfuttatásában vesznek részt, nem a forgalmazásban. Te magad is forgalmazhatod a bútoraidat, illetve nagy-és kiskereskedőkön keresztül is.

Persze belemehetünk a részletekbe is, de ennyire még nem mélyedtél el a dologban szerintem. Egy erdőcske vajmi kevés a bútorgyárhoz.

Továbbá nem írtad, hogy mennyire értesz ehhez az iparhoz. Ha semennyire, akkor először dolgozz benne, ismerd meg a szakmát. Ha ismered, pl. asztalos vagy, akkor csinálj előre elkészített darabokat és add el azokat.Innentől adja magát szerintem.

Amúgy ha a fenti kritikus válaszok miatt már el is ment a kedved az egésztől, akkor ne is vágj bele, mert a nehézségek még csak a tervek kidolgozása után jönnek...

2017. febr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem adatam fel,csak tudtma,hogy ha azt ki Írom jönek az értelmes válaszok :) köxönöm :) és már gyártok ithton a garázsban fenyő fa butorokat,asztalokat,ajtókat,kerti butorokat,és jól megy,ezel csak nkm az a gond,hogy nem biztos pénz,nem tudok előre gondolkodni azon,hogy a jövő hónapban mit fogok enni elég lesze a pénz amiért vásárolnak :) biztos pénzt akarok ezekből,olyant aki tuti minden hónapban vásárolna :) .
2017. febr. 5. 19:16
 20/23 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés vállalkozó mondhatja, hogy az üzlete teljesen biztos lábakon áll. Ha egyelőre a jelenlegi bevételed bizonytalan, akkor miből gondolod, hogy a gyár nyereséges lenne?

Ha én volnék a helyedben, akkor ihletet merítenék, mit tudok fából megcsinálni. Ezeket internetre felraknám és ha szépek és jók a darabok, akkor előbb-utóbb kialakul egy viszonylag biztos vállalkozás.

2017. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!