Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Butor gyárat szeretnék nyitni...

Butor gyárat szeretnék nyitni ilyenek az el képzeléseim, jók vagy nem jók?

Figyelt kérdés

FA:24800 (idővel ingyen lenne,mármint saját erdő rész,)

Gépkezelő:10x480eu

Kárpitos:10x480eu

csomagoló:20x380

Kihordó(szállitó):8x500eu

kertész(ha már lesz erdő azt valakinek gondozni is kel):10x500eu


mégis,hogyan müködik a butor eladása?be fektetők kellenek,mármint butor árus cégek?ill.hogyan müködik ez teljes mértékében?


2017. febr. 4. 13:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Utolsonak,ilyenre gondoltam,csak nem tudom teljes mértékben meg fogalmazni,nálunk sk ban,egy kamion tölgyfa rönk,ami kb 45-50métert tesz ki,az 600-800euro aból már most gyártok butoroakt,csak nekem biztos vásárlók kelenek,mert ez nem biztos,lehet,hogy már ami msot emg van csinálva el se tudom adni,csinálok olyat is,hogy fel ujjitok régi butorokat,sozmszéd hordja a szemetkukáktól a butorokat,elégé jók csak hát régiek,el adja db 5-110euróért,és én fel vásárolom tőle és olyat kreálok belőle,hogy sokszor visza vásárolja.
2017. febr. 5. 21:54
 22/23 anonim ***** válasza:

Baba te nagyon elvagy szállva és most nem csak a fűfogyasztásodra gondolok :)


DE tételezzük fel, tudsz venni bútorfát 3600-4800Ft/m3 árban, akkor miért nem adod el simán tűzifának, vagy keress meg és megveszem tőled a duplájáért, sőt a tripláját is kifizetem neked!


A hülyének is megéri, akkor téged mi tart vissza?

2017. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mert szeretek butorokat késziteni :) szőrakozásom :) nem teljesen a pénzre hajtok :)
2017. febr. 19. 15:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!