Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen szoftver kell egy...

Milyen szoftver kell egy masszőr vállalkozáshoz?

Figyelt kérdés
Kerestem neten, de nem találtam betegnyilvántartót masszőröknek. Aki ebben dolgozik, tudna tanácsot adni?

2017. márc. 8. 19:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azért kérdezem, hogy mit akar konkrétan, mert ha azok az igényei amiket gondolok, akkor ez kb. tényleg egy maximum pár nap alatt összekattintgatható dolog.

Egy kis webes felület, egy minimális db és ennyi.

2017. márc. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Értem is hogy miért írtad és nem is vitatkozni akarok de egy átlag webfejlesztő már azért elkér 100 ezret hogy kicserél egy template minta weboldalon pár szöveget és képet. Ha már írni is kell pár sort php-ben akkor már bemondja alsó hangon a 200 ezret. Nem poénkodok vagy túlzok. De nem is weboldal kell neki (nem is tudom miért jött szóba) hanem inkább egy rendes program ami elég ha a gépén fut. De mindegy mert egyik sincs. Esetleg talál egy szomszéd Pistikét aki elszüttyög vele egy hétig (vagy tobább) és elkér érte egy tizest (szinte ingyen csinálja meg) és akkor az olyan is lesz. Továbbra se értem hogy miért nem jó az Excel amikor pont erre van. Ha meg presztízs kell akkor a pénztárcát is jól ki kell tárni.
2017. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azért hoztam fel a webes felületet, mert ma már úgyis mindenkinek az kell, mert menő vagy nem tudom. Meg hát elég egyszerű is.

Egyébként ezt egy szomszéd Pistike sem nagyon tudná elszúrni, persze akkor ezt nagyobb bizonyossággal tudnám mondani, ha a kérdező elárulná hogy mit akar vagy mit vár egy ilyen szoftvertől :D

2017. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen mert volt egy időszak amikor mindent weboldalra akartak erőltetni de már más a helyzet (rájöttek sokan hogy ez nem jó irány és már csak azok erőltetik akiknek érdekében áll pl csak webfejlesztéshez értenek vagy a múltban ragadtak öt évvel).

Most elárulom (nem szívesen) hogy mobil applikációkat fejlesztek és ez újabban a mainstream (ez előtt volt a nagy webfelületes korszak).


A szoftver bonyolultsága az igényektől függ. Ha olyan egyszerű hogy egy szomszéd Pistike is olcsón el tudná vállalni (és egyáltalán megcsinálni) az már annyira egyszerű hogy megfelel erre a célra egy egyszerű táblázatkezelő. De ha bonyolultabb dolgok kellenek bele (ügyfél kapcsolattartás és elemzések / email és sms kampányok és azoknak az eredményeinek a menedzselése stb) akkor az már mondhatni elég komoly és költséges fejlesztés. Ha kész akkor utána jönnek a további kérések és ez már vitákhoz is vezethet és ezt is tudni kell kezelni. Nem egyszerűek ezek a dolgok annak ellenére hogy sokan egyszerűnek látják.

2017. márc. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!