Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mi van akkor hogyha bejön egy...

Mi van akkor hogyha bejön egy illetö egy kocsma/bár-ba és megissza az italt de nem fizeti ki és kisétál?

Figyelt kérdés
Mit tudsz tenni te mint tulajdonos vagy csapos ?
2010. máj. 12. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:

lopás. feljelentélst tehetsz, de 20.000 Ft-ig csak szabálysértés (ejnye-bejnye)


valszeg nem tudsz semmit tenni, h visszakapjad a pénzt, viszont jegyezd meg, és többet ne szolgáld ki ,tiltsad ki.

2010. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kb semmit.

Dolgoztam egy kábézóban, ott pl. ez az eset történt meg: bejött egy bácsi (nem túl jólöltözött, de nem is csövi), hogy kizárta magát a lakásból és nincs nála pénz, hadd igyon egy kávét, egy óra múlva jön a fia, beengedi, és akkor visszajön és kifizeti. Odahívtam a főnököm, aki mondta, oké. Kiszolgáltam a bácsit, akinek persze esze ágában sem volt visszajönni fizetni. A főnököm erre azt mondta, egye fene, ebbe még nem fog tönkremenni.

Másfél hónap múlva visszajött a bácsi ugyanazzal a mesével!!! Mondtuk, hogy volt már egyszer itt, tagadta, de mondta, hogy ha mindenképp ragaszkodunk hozzá, amikor megjön a fia, kifizet két kávét is, csak most hadd igyon egyet. Na ez után úgy kizavartuk, hogy a lába nem érte a földet :D

2010. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!