Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kinabol behozott, online...

Kinabol behozott, online ertekesitesre szant női divatkiegeszitokrr milyen engedelyek kellenek, hogy ertekesithessem egy webshopban?

Figyelt kérdés
Karkotok, nyaklancok, hatizsakok, taskak, napszemuvegek, penztarcak mind bizsu

2017. ápr. 3. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyéni vállalkozói kiváltása, webáruház üzemeltetésének feltételeit teljesíteni (fogyasztóvédelmi, stb szabályok), a behozott áru értékére VÁM + 27 % ÁFA, s mivel igazolni kell az áru eredetét, így a kínai eladótól számla a megvásárolt termékekről.
2017. ápr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt az egészet. Többtíz olyan online dropshippinges webshop van magarországon, akik még számlát se adnak, nem adóznak, és adószámuk sincsen - Milliós havi bevételekkel ráadásul.
2017. ápr. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen hozzaallas miatt vagy te szegeny, en pedig gazdag :)
2017. ápr. 4. 07:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdekes random emberekről feltételezni az interneten, hogy szegények.


Ha olyan "gazdag" vagy akkor miért egy ilyen oldalon keresel információt a "vállalkozásodhoz"?

2017. ápr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es, mert nincs pénze egy megfelelő szakemberre - vagy sajnálja rá.

Pl. egy könyvelő vagy okmány iroda totál jó választ is adhatna rá :-)


Csak azt nem értem, hogy lehet webshopja, ha azt sem tudja, hogy működik?

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..


(amúgy, még mielőtt valaki megvádolna, hogy nem a kérdésre válaszoltam: de igen, az első válaszoló is én vagyok :-) )

2017. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:)
2017. ápr. 5. 07:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!